Вступ на курсове навчання

Курсове навчання набирає величезної популярності серед усіх верств населення.

Метою курсового навчання може бути:

• надання необхідного обсягу знань, відпрацювання умінь і навичок для вирішення конкретних завдань;
    • підвищення рівня компетентності і кваліфікації за раніше здобутим фахом;
    • підвищення рівня конкурентоздатності фахівців на ринку праці за рахунок надання необхідних знань, умінь і навичок в суміжній професії;
    • перекваліфікація фахівців, які мають достатню фундаментальну підготовку.

Зазвичай курси мають невелику тривалість – від 1 години до 1 року і досить високу інтенсивність.

Надання освітніх послуг шляхом здійснення підготовки на короткострокових курсах, семінарах, тренінгах, майстер-класах – ефективний шлях «підтримування форми» професіоналів.

Для зарахування на короткострокові курси, семінари, тренінги надаються такі документи:

• заява;
    • копія паспорта (1, 2, 11 сторінки);
    • копія ідентифікаційного коду.

Зарахування здійснюється за наказом після оплати освітніх послуг на умовах договору між Університетом «Україна» і слухачем.

Після закінчення курсів, проходження семінарів, тренінгів або майстер-класів усі випускники отримують сертифікати Університету «Україна».

Курсове навчання
    Улітку в Лінгвістичному центрі Полтавського інституту економіки і права будуть проходити інтенсивні курси з підготовки до складання Кембриджських іспитів на рівень В2.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права

Події
    Курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області
    Курсове навчання
    16-18 травня 2016 року на базі Навчально-методичного центру профспілок відбулися курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області. Викладання основних фахових навчальних дисциплін забезпечили викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».
    Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини