Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Вступ на міжнародні освітні програми

  Програма Університету «Україна»

  «Твій шанс»

  Юний друже! Ось і закінчилося твоє навчання в середній школі. Перед тобою постало нелегке завдання – що робити далі? Дуже багато шляхів його розв’язання, але неодмінною передумовою твоєї успішності в майбутньому є якісна професійна підготовка. І на самому початку твого самостійного дорослого життя тобі не поталанило: через певні причини ти не пішов на ЗНО; або пішов, але не добрав якусь кількість балів; чи набраних тобою балів не вистачило, щоб вступити до омріяного навчального закладу, – словом, ти опинився зовсім не в тій ситуації, про яку мріяв, закінчуючи середню школу. Не падай духом і не опускай руки. Програти бій не означає, що битва програна в цілому. Ти тільки розпочинаєш важку роботу з розбудови свого особистого життя. І значною мірою від тебе залежить, буде воно піднесено щасливим чи принижено сіреньким. Якщо ти добре зрозумів сказане, то берися за справу.

  У нашому навчальному закладі IV рівня акредитації, за 84-ма конкурентоспроможними на сучасному ринку праці спеціальностями, навчається понад 16 тисяч студентів. За роки функціонування Університет "Україна" випустив понад 130 тисяч фахівців провідних галузей національної економіки.

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» може допомогти тобі з набуттям фаху. У ньому розпочинає діяти програма «Твій шанс».

  Стартові умови такі: у тебе є документ про середню освіту, і не суттєво, коли ти її (освіту) здобув. Тобі необхідно звернутися до університету і повідомити, яку спеціальність ти хочеш отримати. В Університеті «Україна» є традиційні – інженерні, філологічні, економічні, правові, психологічні та новітні спеціальності – еколог, мікробіолог, імунолог, нанотехнолог, менеджер туризму, дизайнер, фахівець з фізреабілітації тощо.

   

  Хто може вступати до нас на навчання?

  Ті абітурієнти, які:

  • не вступили на денну форму навчання;
  • не набрали достатню кількість балів з певних предметів за підсумками ЗНО;
  • не складали ЗНО у цьому році;
  • навчаються на стаціонарі, а другу освіту можуть здобути заочно, сплачуючи 50% її вартості;
  • працюють, але не мають вищої освіти;
  • працюють і хочуть здобути другу/третю вищу освіту;
  • є військовослужбовцями (зокрема перебувають у зоні АТО);
  • опікуються маленькими дітьми;
  • мають статус особи з інвалідністю чи належать до іншої пільгової категорії громадян України;
  • проживають у регіонах, а навчатися хочуть у столичному ВНЗ, у Києві;
  • є депутатами, державними службовцями і не можуть залишити роботу надовго;
  • є громадянами інших країн;
  • тимчасово позбавлені волі.

  Інформацію про обрану спеціальність ти передаєш телефоном, електронною поштою або особисто в Приймальну комісію університету.

  У результаті цих контактів повинен з’явитися контракт, у якому будуть визначені обов’язки сторін, правила гри, вартість послуг тощо.

  Твоя співпраця з Університетом «Україна» розпочинається з того, що ти обрав спеціальність, форму навчання (денна, заочна, дистанційна, або їх комбінації). Після цього проводиться вступне тестування, метою якого є виявлення матеріалу, який ти не засвоїв у середній школі і без знань якого не зможеш навчатися в університеті. За результатами цього дослідження формуються програми «підтягування» або «вирівнювання» знань, за якими буде організовано навчання.

  У відповідності зі спеціальностями, які є в Університеті “Україна”, при зарахуванні за результатами ЗНО до уваги беруться дисципліни: українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, географія, біологія, іноземна мова. З цих же предметів проводиться вступне тестування, за результатами якого організовується курсове навчання у групах «вирівнювання» знань.

  Після засвоєння цих програм проводиться підсумкове тестування. Якщо його результати виявилися позитивними, тебе переводять на звичайний графік навчального процесу ВНЗ. А якщо ні, то відповідні програми коригуються, і ти знову йдеш на повторне «вирівнювання», аж поки не буде досягнута поставлена мета.

  Послуги програми «Твій шанс» можуть бути прийнятними і корисними також для тих, хто закінчив школу раніше, попрацював і переконався, що без вищої освіти важко досягти успіху в житті. Після закінчення Університету «Україна» за таким алгоритмом ти отримаєш документ (диплом, сертифікат, посвідчення тощо) про вищу освіту.

  Університет «Україна» – вищий навчальний заклад недержавної форми власності, його створила група українських передових учених і педагогів на основі самоініціативи як заклад, що надає високоякісні освітні послуги, у першу чергу людям із інвалідністю, сиротам, громадянам із соціально незахищених родин та ін. В основу діяльності університету покладено високу відповідальність перед споживачем за якість підготовки. Про це свідчать результати його роботи, досягнуті за 16 років функціонування. Філософія творчої праці колективу ґрунтується на переконанні в тому, що всі люди мають однакові права і їм треба надати шанси, щоб вони могли самореалізуватися. Нині панівний підхід в українській освіті, що ставить за мету надання можливостей навчатися тільки найкращим, є недолугим. Не буває неталановитих учнів – трапляються бездарні вчителі.

  І найголовнішим у нашій програмі є те, що ти, паралельно з навчанням в Університеті «Україна», можеш навчатися в одному з європейських ВНЗ за їхніми програмами і під керівництвом їхніх викладачів у нас.

  Університет діє на підставі міжнародних угод із нашими європейськими партнерами:

  • ­Міжнародна Корпорація Університетів та Коледжів (Велика Британія) – всі ліцензовані спеціальності Університету «Україна»;
  • ­Шяуляйський університет (Литва) – магістерська програма із соціальної роботи;
  • ­Мюнхенська Академія Міжнародних Відносин (Німеччина) – менеджмент адміністрування;
  • ­Вища школа Міжнародних стосунків та Американістики (Варшава, Польща) – міжнародне право, екологія, дипломатія та міжнародні відносини, національна та міжнародна безпека, кадровий консалтинг і управління персоналом, державне управління і самоврядування, економічний менеджмент;
  • ­Гуманітарно-Теологічна вища школа (Варшава, Польща) – менеджмент туризму, педагогіка, теологія, профілактична медицина;
  • ­Академія фінансів та бізнесу «Вістула» (Варшава, Польща) – економіка, соціологія, фінанси;
  • ­Центрально-Європейський університет (Словаччина) – міжнародні відносини, міжнародна інформація, менеджмент раціонального природокористування, комп’ютерні науки.

  У закордонних ВНЗ навчання проводиться відповідно до європейських програм подвійних дипломів ERASMUS (European Region Action Scheme for the Mobility of University Students).

  Якщо обрана тобою спеціальність у закордонному навчальному закладі не збігається зі спеціальністю в Університеті «Україна», це не є проблемою. Для таких студентів ми організовуємо спеціальну інтегровану програму навчання, в яку будуть включені дисципліни обраної тобою іноземної програми.

  При навчанні на програмі «Твій шанс» оплата закордонному навчальному закладу становить не більше 1200 євро за повний курс навчання на бакалавраті або в магістратурі. Дякуючи тому, що ми маємо міжуніверситетські угоди, ціна за навчання на нашій програмі удвічі менша, ніж у європейській країні.

   

  Вартість освітніх послуг Університету «Україна» в рамках міжнародної програми «Подвійний диплом» за освітніми ступенями бакалавра і магістра (гривень на рік):

  Інститут / Факультет

  Спеціальність

  бакалавр

  магістр

   

  Денна форма

  Заочна форма

  Денна форма

  Заочна форма

   
   

  Інститут економіки та менеджменту

  Облік і аудит

  6650

  5040

  9800

   

   

  Банківська справа

   

   

  9800

   

   

  Маркетинг

  6650

  5040

  9800

  9450

   

  Менеджмент організацій

  6650

  5040

  9800

  9450

   

  Менеджмент ЗЕД

   

   

  9800

  9450

   

  Фінанси та кредит

  6650

  5040

  9800

   

   

  Інститут права та суспільних відносин

  Політологія

  7000

  5740

   

   

   

  Правознавство

  8750

  5740

  10500

   

   

  Міжнародна інформація

  8750

  5740

  8750

  8750

   

  Інститут соціальних технологій

  Соціальна робота

  5250

  4620

  6650

  5600

   

  Фізична реабілітація

  7000

  4900

  8400

   

   

  Психологія

  7700

  4900

  9450

   

   

  Інститут філології та масових комунікацій

  Видавнича справа та редагування

  7840

  6650

   

   

   

  Українська мова та література

  5180

  3640

  6020

  4410

   

  Переклад

  7210

  4900

  8750

  6300

   

  Мова та література (східна: арабська)

  10150

   

   

   

   

  Мова та література (східна: турецька)

  10150

   

   

   

   

  Мова та література (східна: китайська)

  10150

   

   

   

   

  Мова та література (східна: японська)

  10150

   

   

   

   

  Документознавство та інформаційна діяльність

  6090

  5390

  7000

  6300

   

  Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань

  6020

   

   

   

   

  Журналістика

  8120

  6790

  9800

  8400

   

  Туризм(за видами)

  7700

   

   

   

   

  Туризм (східні мови)

  8400

   

   

   

   

  Інженерно-технологічний інститут

  Дизайн

  8400

  6300

  9100

  6300

   

  Хімічна технологія неметалевих тугоплавких і силікатних матеріалів

  6090

  5320

  6650

  5740

   

  Технологія харчування

  6300

  5250

  7350

   

   

  Електронні прилади та пристрої

  6090

  5320

  6650

  5740

   

  Автомобілі та автомобільне господарство

  6790

  5250

  7700

  6720

   

  Інститут коп'ютерних технологій

  Програмне забезпечення систем

  8050

  5950

  10150

   

   

  Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг

  7350

  5250

  8050

   

   

  Комп'ютерні системи та мережі

  8050

  5950

  9450

   

   

  Факультет біомедичних технологій

  Екологія та охорона навколишнього середовища

  5810

  4340

   

   

   

  Мікробіологія

  5810

  4620

  6860

   

   

   

  Вартість освітніх послуг Коледжу «Освіта» в рамках міжнародної програми «Подвійний диплом» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста (гривень на рік):

  Спеціальність

  молодший спеціаліст

   

  Денна форма

  Заочна форма

   
   

  Правознавство

  6650

  6800

   

  Бухгалтерський облік

  5250

  5200

   

  Фінанси і кредит

   

   

   

  Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

  4900

  5200

   

  Діловодство

  4900

  4800

   

  Видавнича справа та редагування

  4900

  4800

   

  Туристичне обслуговування

  6300

   

   

  Туристичне обслуговування (східні мови)

  7000

   

   

  Комерційна діяльність

  5250

  5200

   

  Виробництво кулінарної продукції

  5600

  6000

   

  Соціальна робота

  5250

   

   

  Обслуговування комп’ютерних систем та мереж

  5950

  6000

   

  Розробка програмного забезпечення

  5950

  6000

   

  Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів

  3850

   

   

   

  Дорогий друже! Перед тобою відкривається дорога у широкий світ. Залишається тільки об’єднати твій вибір і твої бажання з можливостями Університету «Україна» та добросовісно попрацювати 3-6 років. Такі зусилля варті того, бо вони закладають основу твого подальшого щасливого життя. Ми, запрошуючи до студентського братства молодих людей, беремо на себе зобов’язання підготувати з них не тільки високоякісних фахівців, а й громадян-патріотів, майбутню національну еліту.

  Нехай щастить! Чекаємо на тебе в Університеті «Україна»!

   

  ПРИХОДЬ:        м. Київ (станція метро «Житомирська»),

                           вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 (Приймальна комісія)

  ТЕЛЕФОНУЙ:    з 9:00 до 20:00 за телефонами     + 380-44-409-27-62;

                                                                                        + 380-44-424-70-08;

                           з 8:00 до 20:00 за телефонами       + 380-067-441-19-34;

                                                                                        + 380-063-141-07-56;

                                                                                        + 380-066-132-30-03.

  ПИШИ:                                                                          pkuu@vmurol.com.ua;

  ЧИТАЙ БІЛЬШЕ ТУТ                                                vo.ukraine.edu.ua.

   

  Докладну консультацію щодо особливостей вступу та окремих спеціальностей ти можеш отримати у відповідальних співробітників університету:

  Підрозділ

  П.І.Б.

  Телефони

  Інститут права та суспільних відносин

  Фаст Олексій Олександрович

  (067)-442-54-66

  Інститут економіки та менеджменту

  Іванова Катерина Іванівна

  (093)-775-90-79

  Інститут комп’ютерних технологій

  Засуха Наталія Іванівна

  (067)-601-58-88

  Інститут соціальних технологій

  Дроботько Надія Олегівна

  (093)-253-32-44

  Інженерно-технологічний інститут

  Щирська Оксана Володимирівна

  (063)-141-07-56

  Інститут філології та масових комунікацій

  Танська Людмила Вацлавівна

  (066)-132-30-03

  Факультет біомедичних технологій

  Сергійчук Наталія Миколаївна

  (067)-224-24-19

  Приймальна комісія

  Грицанчук Геворг Олександрович

  (067)-464-14-35

  Прокопенко Юлія Василівна

  (044)-409-27-62

   

   

     Оголошення
  Новий набір до магістратури
  Міжнародні освітні програми
  З 10 липня 2015 року розпочався новий набір на навчальну магістерську програму «Соціальна робота», яка проходить у рамках договору між Шяуляйським університетом (Литва) і Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».
  Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!
  Набір на бакалаврат
  Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.
  Магістратура у Шяуляйському університеті (Литва)
  Міжнародні освітні програми
  У рамках міжнародної програми Університету «Україна» «Подвійний диплом» запрошуємо на навчання у магістратурі Шяуляйського університету за спеціальністю «Соціальна робота» із паралельним навчанням у магістратурі Університету «Україна».


  Події
  Учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна" у Польщі
  Міжнародні освітні програми
  Навчання, екскурсії, спілкування, занурення у польську культуру та мову – це те, чим живуть зараз наші студенти, учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна". І це реальний шанс для кожного з них! А ми їм допомагаємо його реалізувати. Warshawa, Poland
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Сесія на Міжнародній програмі подвійних дипломів
  Міжнародні освітні програми
  Студенти Міжнародної програми подвійних дипломів Університету "України" знову у Варшаві! У нас сесія і для нас це свято.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Делегація польського університету відвідала Вінницю
  Міжнародні освітні програми
  24 травня делегація Університету на чолі з проректором з навчання та роботи зі студентами професором Янушем Кролем зустрілася з керівництвом Вінницького інституту Університету «Україна».
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Університет «Україна» підписав Меморандум про співпрацю з Spoleczna Akademia Nauk (Польща) та Clark University (США)
  Міжнародні освітні програми
  14 квітня 2016 року в Університеті «Україна» пройшов важливий міжнародний захід, під час якого обговорювалося питання відкриття спільної Міжнародної програми з підготовки магістра професійної комунікації. Подібної програми, популярної в Західній Європі та США, ще немає в університетах України.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  До Дня студента
  Міжнародні освітні програми
  Представляємо студентів спеціальності «Соціальна робота», учасників міжнародної магістерської навчальної програми Шяуляйського університету і Університету «Україна».
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»