+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com

Вступ на бакалаврат на базі молодшого спеціаліста

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" запрошує на навчання
Набір на бакалаврат
Вже 18 років на ниві освітніх послуг серед вищих навчальних закладів Волинської області чільне місце займає Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна». Тут готують кваліфікованих фахівців сучасного рівня.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей в «Україні»
День відкритих дверей
31 березня 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» проходитиме традиційний День відкритих дверей.

Події
Профорієнтаційна зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва
День відкритих дверей
17 липня Адирхаєв Сослан Георгійович – директор Інституту соціальних технологій Університету «Україна» разом із Директором центру профорієнтації Самойленком Євгенієм Вікторовичем, провели профорієнтаційну зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва.
Зустріч із працівниками Територіального центру соціального обслуговування Печерського району міста Києва
День відкритих дверей
Близько 80 працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району міста Києва взяли участь у зустрічі із представниками Університету «Україна»: Адирхаєвим Сосланом Георгійовичем, директором Інституту соціальних технологій та Самойленком Євгенієм Вікторовичем, директором Центру профорієнтації.
Перше ЗНО з української мови у коледжах
ЗНО
У 2018 році вперше ДПА (у формі ЗНО) з української мови проходили учні коледжів, які здобувають повну загальну середню освіту. Максимальна кількість тестових балів, яку міг набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання мовної частини тесту, дорівнювала 68 балам, що прирівнювалась до 12 балів (за 12-бальною шкалою).
Пільгове навчання для захисників України
Набір на бакалаврат
Вінницький інститут Університету "Україна" надає суттєві пільги на навчання для студентів, що боронять Україну на сході.
Могилів-Подільський
День відкритих дверей
10 квітня 2018 року викладачі Вінницького інституту Університету «Україна» здійснили поїздку до міста Могилів-Подільський, де відвідали студентів випускних груп Могилів-Подільського медичного коледжу та Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу.