Вступ на бакалаврат на базі молодшого спеціаліста

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей "Студентська каша" 2016
День відкритих дверей
26 березня 2016 року о 10:30 запрошуємо Вас взяти участь у Дні Відкритих дверей "Студентська каша"
Запрошуємо на День відкритих дверей 12 березня 2016 року
День відкритих дверей
У програмі: виступ директора інституту, зустріч із провідними викладачами, захоплива ділова економічна гра, цікава криміналістика, інтерактив із англійської мови, майстер-клас із масажу та психологічний тренінг.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
12 березня - День відкритих дверей
12 березня - День відкритих дверей у ХІСТ
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості»
Олімпіади, конкурси
До Міжнародного Дня людей з інвалідністю у м. Полтаві вперше проводився Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості».
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
В гостях у випускників Генічеська
Набір на бакалаврат
Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» невпинно набирають обертів та розширюють свою географію.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут
Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»
День відкритих дверей
Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом учителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна». Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут
Тиждень психолого-педагогічних дисциплін та фахових методик у Сарненському педагогічному коледжі РДГУ
Набір на бакалаврат
28 листопада 2017 року к.і.н., доцент, заступник директора з науково-методичної роботи Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Бундак О.А. в рамках проведення у Сарненському педагогічному коледжі РДГУ тижня психолого-педагогічних дисциплін та фахових методик прочитала публічну лекцію на тему «Культура Японії: крізь віки, традиції і стилі» для студентів навчального закладу.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Профорієнтаційна робота Університету «Україна» відзначена в рамках виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2017»
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» взяв участь у ХХХ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2017», яка відбулася 16-18 листопада 2017 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Виставка була традиційно приурочена до Міжнародного дня студента і була спрямована на інформування молоді про можливості здобуття якісної освіти як в українських, так і в зарубіжних університетах.