+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово

Вступ на бакалаврат на базі молодшого спеціаліста

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей в «Україні»
День відкритих дверей
31 березня 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» проходитиме традиційний День відкритих дверей.
День відкритих дверей 31 березня 2018 року
День відкритих дверей
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей у цю суботу, 31 березня 2018 року. Під час заходу запланована зустріч із нашими студентами Олександром Казіком – дворазовим призером Паралімпійських ігор 2018 р. та Антоном Слушним – учасником дефлімпійської збірної України, неодноразовим світовим призером.

Могилів-Подільський
День відкритих дверей
10 квітня 2018 року викладачі Вінницького інституту Університету «Україна» здійснили поїздку до міста Могилів-Подільський, де відвідали студентів випускних груп Могилів-Подільського медичного коледжу та Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу.
Профорієнтаційні відвідини Чернігівської області
День відкритих дверей
29 березня з метою налагодження співпраці з Університетом «Україна» представники Центру профорієнтації «Потенціал» відвідали Управління освіти Чернігівської міської ради, поспілкувались із начальником Управління Білогурою Василем Олексійовичем, проінформували його про навчально-виховні підрозділи, спеціальності та умови вступу і навчання в Університеті. Провели робочу зустріч із директором Чернігівської філії Університету "Україна" Купріяненком Володимиром Петровичем.
Дні, які надихають і мотивують!
День відкритих дверей
Це був не просто День відкритих дверей у Вінницькому інституті Університету «Україна». Це був день, коли по тілу біжать мурахи. День, після якого ти розумієш, що неможливе – можливо! Людському потенціалу меж немає!
День відкритих сердець
День відкритих дверей
31 березня в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини та Миколаївському коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
День відкритих дверей в «Україні»: історії успіху студентів і випускників
День відкритих дверей
Познайомитись із гордістю Вінниччини, студентом магістратури Вінницького інституту Університету «Україна», спеціальність «Фізична терапія та ерготерапія», Олександром Казіком сьогодні, 31 березня 2018 р., міг будь-хто.