Вступ на бакалаврат на базі молодшого спеціаліста

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей "Студентська каша" 2016
День відкритих дверей
26 березня 2016 року о 10:30 запрошуємо Вас взяти участь у Дні Відкритих дверей "Студентська каша"
Запрошуємо на День відкритих дверей 12 березня 2016 року
День відкритих дверей
У програмі: виступ директора інституту, зустріч із провідними викладачами, захоплива ділова економічна гра, цікава криміналістика, інтерактив із англійської мови, майстер-клас із масажу та психологічний тренінг.
12 березня - День відкритих дверей
12 березня - День відкритих дверей у ХІСТ
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
6 квітня 2017 року викладачами та студентами соціально-гуманітарного факультету, а саме: деканом Губарь Т.В., завідувачем кафедри перекладу та іноземних мов Рябокінь Н.О., студентами спеціальності «Здоров’я людини» Крат А.В. (4 курс) та Ткаченко В.М. (3 курс) у рамках профорієнтаційної роботи були відвідані Прилуцькі коледжі: агротехнічний, медичний та гуманітарно-педагогічний.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Участь у батьківських зборах Бершадського медичного коледжу
Набір на бакалаврат
7 квітня 2017 року викладачі разом зі студентами із запланованим візитом приїхали в Бершадський медичний коледж, де взяли участь у батьківських зборах.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Майстер-клас з масажу у Прилуцькому медичному училищі
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
6 квітня 2017 року студенти напряму підготовки 6.010203 «Здоров’я людини» Крат Артем та Ткаченко Вікторія провели майстер-клас з масажу для студентів Прилуцього медичного училища.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Візит до Бердичівського педагогічного коледжу та Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права
Набір на бакалаврат
30 березня викладачі Вінницького інституту відвідали Бердичівський педагогічний коледж та Бердичівський коледж промисловості, економіки та права.
Участь в Ярмарку професій Бориспільського міськрайонного центру зайнятості
Освітянська виставка
Наприкінці березня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» взяв участь у черговому ярмарку професій.