Вступ на бакалаврат на базі молодшого спеціаліста

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет «Україна» приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (із нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до Університету «Україна» для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей "Студентська каша" 2016
День відкритих дверей
26 березня 2016 року о 10:30 запрошуємо Вас взяти участь у Дні Відкритих дверей "Студентська каша"
Запрошуємо на День відкритих дверей 12 березня 2016 року
День відкритих дверей
У програмі: виступ директора інституту, зустріч із провідними викладачами, захоплива ділова економічна гра, цікава криміналістика, інтерактив із англійської мови, майстер-клас із масажу та психологічний тренінг.
12 березня - День відкритих дверей
12 березня - День відкритих дверей у ХІСТ
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

День відкритих дверей у Вінницькому інституті Університету "Україна"
День відкритих дверей
За день до завершення осінньої вступної кампанії 15 листопада 2017 року у Вінницькому інституті Університету "Україна" відбувся День відкритих дверей. До стін інституту завітали 110 гостей із кожного району Вінницької області. Серед них керівництво районних рад, директори шкіл, приватних підприємств, фермери, вчителі, лікарі, приватні підприємці.
Профорієнтаційний день у місті Енергодар
День відкритих дверей
Напередодні початку третьої хвилі вступної кампанії, яка продовжуватиметься з 6.11 по 17.11.2017 р., до з широкою профорієнтаційною акцією викладачі кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна" Тетяна Іванівна Рябицька, Світлана Олексіївна Татарінова та студент-магістрант Олександр Шимкович відвідали м. Енергодар.
День відкритих дверей 30 вересня 2017 року
День відкритих дверей
30.09.17 р. в Університеті «Україна» пройшов День відкритих дверей.
Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
6 квітня 2017 року викладачами та студентами соціально-гуманітарного факультету, а саме: деканом Губарь Т.В., завідувачем кафедри перекладу та іноземних мов Рябокінь Н.О., студентами спеціальності «Здоров’я людини» Крат А.В. (4 курс) та Ткаченко В.М. (3 курс) у рамках профорієнтаційної роботи були відвідані Прилуцькі коледжі: агротехнічний, медичний та гуманітарно-педагогічний.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Участь у батьківських зборах Бершадського медичного коледжу
Набір на бакалаврат
7 квітня 2017 року викладачі разом зі студентами із запланованим візитом приїхали в Бершадський медичний коледж, де взяли участь у батьківських зборах.