Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

День відкритих дверей
Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» запрошують на День відкритих дверей 27 травня 2017 р. на 12.00
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін

Святковий захід "Новорічний серпантин" у рамках Дня відкритих дверей
День відкритих дверей
23 грудня 2017 року в Університеті "Україна" в рамках Дня відкритих дверей відбувся святковий захід "Новорічний серпантин".
Підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права
Олімпіади, конкурси
У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» підведено підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості»
Олімпіади, конкурси
До Міжнародного Дня людей з інвалідністю у м. Полтаві вперше проводився Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості».
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
В гостях у випускників Генічеська
Набір на бакалаврат
Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» невпинно набирають обертів та розширюють свою географію.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут
Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»
День відкритих дверей
Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом учителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна». Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут