Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

День відкритих дверей
Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» запрошують на День відкритих дверей 27 травня 2017 р. на 12.00
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін

Учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна" у Польщі
Міжнародні освітні програми
Навчання, екскурсії, спілкування, занурення у польську культуру та мову – це те, чим живуть зараз наші студенти, учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна". І це реальний шанс для кожного з них! А ми їм допомагаємо його реалізувати. Warshawa, Poland
Відкриття Вступної кампанії – 2017
День відкритих дверей
01.07.17 року в Університеті «Україна» пройшло справжнє свято за участю абітурієнтів, студентів та викладачів
Консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника
Набір на бакалаврат
З 29 червня у Вінницькому інституті Університету "Україна" почав працювати консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника. Запрошуємо вступників!
ЗНО з біології
ЗНО
8 червня 2017 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" відбулося ЗНО. Абітурієнти проходили тестування з біології.
День відкритих дверей 27 травня 2017 року
День відкритих дверей
27 травня 2017 року у Вінницькому інституті та коледжі Університету "Україна" відбувається День відкритих дверей.