Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей в «Україні»
День відкритих дверей
31 березня 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» проходитиме традиційний День відкритих дверей.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей 31 березня 2018 року
День відкритих дверей
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей у цю суботу, 31 березня 2018 року. Під час заходу запланована зустріч із нашими студентами Олександром Казіком – дворазовим призером Паралімпійських ігор 2018 р. та Антоном Слушним – учасником дефлімпійської збірної України, неодноразовим світовим призером.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

Профорієнтаційна робота в Лохвиці
День відкритих дверей
25 квітня 2018 року відбулася зустріч викладачів Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Губарь Т.В., декана соціально-гуманітарного факультету, Рябокінь Н.О., завідувача кафедри перекладу та іноземних мов, Глоби С.М., старшого викладача кафедри соціальної роботи, Вишар Є.В., старшого викладача кафедри фізичної реабілітації з керівництвом та студентами старших курсів Лохвицького медичного училища, Лохвицького ПТУ № 27, Червонозаводського ПТУ № 32.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Інтелектуальна гра «Обери професію»
День відкритих дверей
18 квітня 2018 року у стінах Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» відбувся профорієнтаційний захід – інтелектуальна гра «Обери професію» з метою ознайомлення з навчальним закладом. Також був проведений психологічний тренінг "Знайомся: твій ВСЕСВІТ!" для учнів шкіл міста.
Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління
Профорієнтаційний візит до загальноосвітньої школи № 35
День відкритих дверей
Профорієнтаційний візит до загальноосвітньої школи № 35 здійснили представники Університету "Україна": директор Коледжу "Освіта" Світлана Іванівна Смолянова, заступник директора Інституту комп'ютерних технологій Батрак Григорій Іванович, директор центру профорієнтації Самойленко Євгеній Вікторович.
День відкритих дверей Інституту комп'ютерних технологій
День відкритих дверей
Зі шкільної парти – за університетську. 20 старшокласників Київської спеціалізованої школи №97 на запрошення Інституту комп'ютерних технологій відвідали Університет "Україна" з метою ознайомлення з умовами вступу, напрямами навчання та різноманіттям спеціальностей, які пропонують навчально-виховні підрозділи Університету.
Профорієнтаційні відвідини Чернігівської області
День відкритих дверей
29 березня з метою налагодження співпраці з Університетом «Україна» представники Центру профорієнтації «Потенціал» відвідали Управління освіти Чернігівської міської ради, поспілкувались із начальником Управління Білогурою Василем Олексійовичем, проінформували його про навчально-виховні підрозділи, спеціальності та умови вступу і навчання в Університеті. Провели робочу зустріч із директором Чернігівської філії Університету "Україна" Купріяненком Володимиром Петровичем.