+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com

Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" запрошує на навчання
Набір на бакалаврат
Вже 18 років на ниві освітніх послуг серед вищих навчальних закладів Волинської області чільне місце займає Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна». Тут готують кваліфікованих фахівців сучасного рівня.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
День відкритих дверей
Наші двері завжди відкриті для відвідувачів! 27 квітня буде особливо насичений день на події: учасники Дня відкритих дверей об 11:30 візьмуть участь у мітингу-реквієм, присвяченому 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

Події
Зустріч із соціальними працівниками Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району
День відкритих дверей
26 липня, за домовленістю з директором Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району, Охотницькою Вірою Теодорівною, відбулась зустріч із соціальними працівниками установи. Колектив центру отримав вичерпну консультацію щодо умов вступу та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
Профорієнтаційна зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва
День відкритих дверей
17 липня Адирхаєв Сослан Георгійович – директор Інституту соціальних технологій Університету «Україна» разом із Директором центру профорієнтації Самойленком Євгенієм Вікторовичем, провели профорієнтаційну зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва.
Зустріч із працівниками Територіального центру соціального обслуговування Печерського району міста Києва
День відкритих дверей
Близько 80 працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району міста Києва взяли участь у зустрічі із представниками Університету «Україна»: Адирхаєвим Сосланом Георгійовичем, директором Інституту соціальних технологій та Самойленком Євгенієм Вікторовичем, директором Центру профорієнтації.
Шановні абітурієнти, ми чекаємо на вас!
Набір на бакалаврат
2 липня 2018 року почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ої години 25 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ої години 26 липня.
Профорієнтаційна робота кафедри перекладу та іноземних мов 29 травня 2018 року
ЗНО
29 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов у місті Полтава.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права