Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

День відкритих дверей
Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» запрошують на День відкритих дверей 27 травня 2017 р. на 12.00
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін

День відкритих дверей у Вінницькому інституті Університету "Україна"
День відкритих дверей
За день до завершення осінньої вступної кампанії 15 листопада 2017 року у Вінницькому інституті Університету "Україна" відбувся День відкритих дверей. До стін інституту завітали 110 гостей із кожного району Вінницької області. Серед них керівництво районних рад, директори шкіл, приватних підприємств, фермери, вчителі, лікарі, приватні підприємці.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Профорієнтаційний день у місті Енергодар
День відкритих дверей
Напередодні початку третьої хвилі вступної кампанії, яка продовжуватиметься з 6.11 по 17.11.2017 р., до з широкою профорієнтаційною акцією викладачі кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна" Тетяна Іванівна Рябицька, Світлана Олексіївна Татарінова та студент-магістрант Олександр Шимкович відвідали м. Енергодар.
УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ПІДТВЕРДИВ СВОЄ ЛІДЕРСТВО У ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЯКІСНОЮ ОСВІТУ ВСІХ ЧЛЕНІВ СУСПІЛЬСТА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАНУ ЗДОРОВ’Я
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 24–26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором традиційно виступає компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України. У роботі виставки взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.
На акції «Випускник-2018»
День відкритих дверей
20 жовтня на базі МДПУ ім. Б. Хмельницького відбулася акція «Випускник-2018». У ній узяли участь випускники всіх шкіл міста та вищих навчальних закладів. У формі естрадного номера міські ВНЗ представляли свій навчальний заклад.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
Бериславський «десант»
День відкритих дверей
Активна профорієнтаційна робота в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» не припиняється ніколи. Проте особливо теплі та цікаві зустрічі запам’ятовуються надовго. Так, 10 жовтня делегація представників НГІ на чолі з директором Г.І. Севрюковим відвідала Бериславські загальноосвітні школи №1 і №3.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут