Вступ до коледжу на базі 9-ти класів

Шановні вступники!

У тих із Вас, хто закінчує 9-й клас, є кілька можливостей здобути подальшу освіту. Одна з них – продовжити шкільне навчання і отримати атестат про повну середню освіту. Тим, хто просто зараз хоче і готовий працювати, ми можемо запропонувати здобути у нас робітничу професію адміністратор, касир, контролер-касир, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, агент з організації туризму, оператор комп’ютерного набору тощо. Це популярні професії, які забезпечать Вам роботу і гарний заробіток у будь-яку економічну кризу. Моніторинг ринку праці останніх років довів, що попит на них значно більший, ніж на журналістів, філологів чи навіть юристів. За півроку навчання Ви отримаєте сертифікат державного зразка, який дасть Вам можливість працювати неповний робочий день. Таким чином, Ви зможете і заробляти свої перші гроші, офіційно влаштувавшись, і продовжувати навчання. У Вас буде багато переваг порівняно з однолітками, а також вільний час для справ, хобі, розваг.

У будь-який момент Ви зможете підвищити свою кваліфікацію. Людина, яка здобула робітничу професію, має право бути зарахованою на 2 курс коледжу для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спорідненою спеціальністю. Скажімо, ваша робітнича професія – касир. Ви можете стати молодшим спеціалістом із бухгалтерського обліку.

Крім цього Університет «Україна» має ліцензії на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти. Вступивши, наприклад, до Коледжу «Освіта» Університету «Україна» в місті Києві, Ви можете навчатися за спеціальностями «Право», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Облік і оподаткування», «Автомобільний транспорт», «Соціальна робота», «Маркетинг», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Туризм», «Журналістика», «Харчові технології», «Хімічні технології та інженерія», одночасно отримуючи атестат про повну середню освіту і диплом про вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

У регіонах України ліцензії на підготовку молодших спеціалістів із одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти мають:

Людина, яка отримала освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», має право бути зарахованою на 3 курс університету для отримання диплому бакалавра за спорідненим напрямом підготовки. Таким чином, будучи молодшим спеціалістом із бухгалтерського обліку, Ви можете стати бакалавром з напряму «Облік і оподаткування» лише за 2 роки. У будь-якому разі Ви заощадите час і будете у більш виграшному становищі порівняно з тими, кому доведеться складати тести незалежного оцінювання знань. Диплом молодшого спеціаліста відкриває перед Вами можливість обіймати цілу низку посад і одночасно продовжувати навчання. Таким чином, до закінчення університету Ви матимете кількарічний стаж роботи за обраним фахом, який на ринку праці цінується значно більше, ніж теоретичні знання.

Спецвипуск газети для абітурієнтів "Коледж "Освіта"

День відкритих дверей
Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» запрошують на День відкритих дверей 27 травня 2017 р. на 12.00
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін

Відкриття Вступної кампанії – 2017
День відкритих дверей
01.07.17 року в Університеті «Україна» пройшло справжнє свято за участю абітурієнтів, студентів та викладачів
На гостинах у Мелітопольського інституту
День відкритих дверей
19 травня 2017 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету "Україна" гостинно зустрічав своїх нинішніх і майбутніх студентів на Дні відкритих дверей, щоб поділитися здобутками, досягненнями, планами на майбутнє.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
День відкритих дверей у Вінницькому коледжі й інституті Університету "Україна"
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Вінницькому коледжі й інституті Університету "Україна"...
Квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище
Олімпіади, конкурси
28.04.2017 відбувся квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Олімпіада з правознавства у Тернопільському коледжі Університету «Україна»
Олімпіади, конкурси
У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулася олімпіада з правознавства.
Підрозділ: Тернопільский коледж