+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com

Вступ до коледжу на базі 11-ти класів

Якщо Ви маєте повну загальну середню освіту, то у Приймальній комісії Університету "Україна" можуть допомогти у вирішенні ситуації, коли у Вас результати сертифікатів ЗНО не нижче 100 балів, при цьому один із них - з української мови та літератури (базовий рівень). Маючи два сертифікати з балом вище 100, можна подати документи до Коледжу "Освіта".

Визначальною структурою спеціальностей, за якими організовується навчання в коледжі, є аналоги базових спеціальностей Університету «Україна».

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою. Випускники 11-х класів зараховується до коледжу на ІІ курс за результатами ЗНО.

Студентам коледжу забезпечено послідовне й безперервне здобуття повної вищої освіти. Студенти відвідують лекції, практичні заняття, які для них проводять найкращі фахівці університету.

Викладачі коледжу – фахівці вищої категорії зі значним досвідом роботи. Вони забезпечують найбільш сприятливі умови для здобуття вчорашніми школярами сучасної освіти у галузі комп`ютерної науки, економічної, юридичної освіти. Усі педагогічні працівники ставляться до студентів коледжу як до дорослих і, разом із тим, є для них друзями, добрими наставниками. Тут кожна дитина стає центром, навколо якого обертаються технології навчання, засоби освіти тощо. Індивідуальний підхід – пріоритетний для всієї роботи коледжу.

Молоді люди почуваються під час занять розкуто, впевнено. Новітні методики викладання з використанням різноманітних ігрових форм та практичних ситуацій полегшують засвоєння матеріалу. Велику роль відіграє ефект змагання, а творчий підхід у навчально-виховному процесі забезпечує відчуття постійного свята.

Сучасні інформаційні технології дозволяють відтворити хімічні або фізичні експерименти, проводити лабораторні та практичні заняття тощо.

На старших курсах навчальний процес надзвичайно мобільний, ще більш інформаційно насичений, із поглибленим вивченням іноземних мов та комп`ютерних програм.

Задля забезпечення виконання студентами своїх обов`язків та захисту їхніх прав у коледжі організовано студентське самоврядування. Воно сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню професійних умінь для майбутньої діяльності, вчить повазі, толерантності, взаємній підтримці, демократизму у стосунках, оцінці діяльності кожного за реальними результатами. Майбутні бізнесмени, юристи, економісти, програмісти мають змогу перевірити свої лідерські якості, пройти загартування студентством.

Університет забезпечив студентів усім необхідним. Для навчання виділені чудові аудиторії, читальний зал, а для студентів, які приїхали з інших міст, – гуртожиток.

Отримавши диплом молодшого спеціаліста за обраним напрямом підготовки, Ви поза конкурсом, без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, зараховуєтесь на ІІІ курс університету будь-якої форми навчання. Ви можете продовжити навчання за обраною Вами спеціальністю й отримати диплом бакалавра, спеціаліста, магістра за спорідненим напрямом підготовки.

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" запрошує на навчання
Набір на бакалаврат
Вже 18 років на ниві освітніх послуг серед вищих навчальних закладів Волинської області чільне місце займає Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна». Тут готують кваліфікованих фахівців сучасного рівня.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
День відкритих дверей
Наші двері завжди відкриті для відвідувачів! 27 квітня буде особливо насичений день на події: учасники Дня відкритих дверей об 11:30 візьмуть участь у мітингу-реквієм, присвяченому 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року

Нагородження переможців літературно-художнього конкурсу
Олімпіади, конкурси
22 травня 2018 року, напередодні Дня Героїв та у День перепоховання Тараса Шевченка у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся національно-патріотичний захід «Борітеся – поборете!», на якому ми урочисто підводили підсумки щорічного літературно-художнього конкурсу для учнів 9-11 класів навчальних закладів міста Хмельницького «За що ми боремось, ми добре знаємо…», який проводився з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, з нагоди відзначення четвертої річниці Майдану.
Візит учнів Чернігівських шкіл
День відкритих дверей
19 травня до стін Університету «Україна» завітали 50 учнів Чернігівських шкіл, які приїхали на фестиваль-конкурс "Університетське літо" – 2018.
Профорієнтаційна робота у Сквирі
День відкритих дверей
Профорієнтаційна робота Білоцерківського коледжу Університету «Україна» у м. Сквира.
Підрозділ: Білоцерківський коледж
Пільгове навчання для захисників України
Набір на бакалаврат
Вінницький інститут Університету "Україна" надає суттєві пільги на навчання для студентів, що боронять Україну на сході.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей
Нещодавно закінчився черговий етап вступної кампанії 2017-2018 навчального року, що тривав з 5 по 16 березня 2018 року та давав можливості вступу до ВНЗ на базі раніше отриманих освітньо-кваліфікаційних рівнів.
Підрозділ: Васильківський коледж