Вступ до коледжу на базі 11-ти класів

Якщо Ви маєте повну загальну середню освіту, то у Приймальній комісії Університету "Україна" можуть допомогти у вирішенні ситуації, коли у Вас результати сертифікатів ЗНО не нижче 100 балів, при цьому один із них - з української мови та літератури (базовий рівень). Маючи два сертифікати з балом вище 100, можна подати документи до Коледжу "Освіта".

Визначальною структурою спеціальностей, за якими організовується навчання в коледжі, є аналоги базових спеціальностей Університету «Україна».

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою. Випускники 11-х класів зараховується до коледжу на ІІ курс за результатами ЗНО.

Студентам коледжу забезпечено послідовне й безперервне здобуття повної вищої освіти. Студенти відвідують лекції, практичні заняття, які для них проводять найкращі фахівці університету.

Викладачі коледжу – фахівці вищої категорії зі значним досвідом роботи. Вони забезпечують найбільш сприятливі умови для здобуття вчорашніми школярами сучасної освіти у галузі комп`ютерної науки, економічної, юридичної освіти. Усі педагогічні працівники ставляться до студентів коледжу як до дорослих і, разом із тим, є для них друзями, добрими наставниками. Тут кожна дитина стає центром, навколо якого обертаються технології навчання, засоби освіти тощо. Індивідуальний підхід – пріоритетний для всієї роботи коледжу.

Молоді люди почуваються під час занять розкуто, впевнено. Новітні методики викладання з використанням різноманітних ігрових форм та практичних ситуацій полегшують засвоєння матеріалу. Велику роль відіграє ефект змагання, а творчий підхід у навчально-виховному процесі забезпечує відчуття постійного свята.

Сучасні інформаційні технології дозволяють відтворити хімічні або фізичні експерименти, проводити лабораторні та практичні заняття тощо.

На старших курсах навчальний процес надзвичайно мобільний, ще більш інформаційно насичений, із поглибленим вивченням іноземних мов та комп`ютерних програм.

Задля забезпечення виконання студентами своїх обов`язків та захисту їхніх прав у коледжі організовано студентське самоврядування. Воно сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню професійних умінь для майбутньої діяльності, вчить повазі, толерантності, взаємній підтримці, демократизму у стосунках, оцінці діяльності кожного за реальними результатами. Майбутні бізнесмени, юристи, економісти, програмісти мають змогу перевірити свої лідерські якості, пройти загартування студентством.

Університет забезпечив студентів усім необхідним. Для навчання виділені чудові аудиторії, читальний зал, а для студентів, які приїхали з інших міст, – гуртожиток.

Отримавши диплом молодшого спеціаліста за обраним напрямом підготовки, Ви поза конкурсом, без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, зараховуєтесь на ІІІ курс університету будь-якої форми навчання. Ви можете продовжити навчання за обраною Вами спеціальністю й отримати диплом бакалавра, спеціаліста, магістра за спорідненим напрямом підготовки.

День відкритих дверей
Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» запрошують на День відкритих дверей 27 травня 2017 р. на 12.00
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін

Відкриття Вступної кампанії – 2017
День відкритих дверей
01.07.17 року в Університеті «Україна» пройшло справжнє свято за участю абітурієнтів, студентів та викладачів
Консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника
Набір на бакалаврат
З 29 червня у Вінницькому інституті Університету "Україна" почав працювати консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника. Запрошуємо вступників!
День відкритих дверей 27 травня 2017 року
День відкритих дверей
27 травня 2017 року у Вінницькому інституті та коледжі Університету "Україна" відбувається День відкритих дверей.
Останній дзвінок
Вступникам із особливими потребами
Сьогодні відбулася чудове свято останнього дзвоника у Комунальному закладі "Вінницького навчально-виховного комплексу "Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Вінницької обласної Ради".
На гостинах у Мелітопольського інституту
День відкритих дверей
19 травня 2017 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету "Україна" гостинно зустрічав своїх нинішніх і майбутніх студентів на Дні відкритих дверей, щоб поділитися здобутками, досягненнями, планами на майбутнє.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій