Вступ до коледжу на базі кваліфікованого робітника

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

Коледж приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (із нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність, яка визначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року №1117 “Про затвердження Державного переліку професій з підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах” та від 20 червня 2007 року № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста”.

Вступ до коледжу здійснюється за результатами вступних фахових випробувань.

Університет «Україна» приймає на навчання за результатами вступних випробувань осіб, які здобули неповну, базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензованого обсягу.

День відкритих дверей
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому, запрошуємо на Дні відкритих дверей
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Графік Днів відкритих дверей на рік (кожну останню суботу місяця)
День відкритих дверей
День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей
29 жовтня 2016 року (субота) з 10.30 до 14.00 год Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей у стилі Гелловін
День відкритих дверей "Студентська каша" 2016
День відкритих дверей
26 березня 2016 року о 10:30 запрошуємо Вас взяти участь у Дні Відкритих дверей "Студентська каша"
Запрошуємо на День відкритих дверей 12 березня 2016 року
День відкритих дверей
У програмі: виступ директора інституту, зустріч із провідними викладачами, захоплива ділова економічна гра, цікава криміналістика, інтерактив із англійської мови, майстер-клас із масажу та психологічний тренінг.

Участь в Ярмарку професій Бориспільського міськрайонного центру зайнятості
Освітянська виставка
Наприкінці березня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» взяв участь у черговому ярмарку професій.
УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»:  сучасні підходи до навчання від визнаних науковців
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», яка проходила 16–18 березня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Профорієнтація в Калинівці
Набір на бакалаврат
У Вінницькому інституті Університету "Україна" триває весняний набір студентів, а тому і профорієнтаційна робота не зупиняється.
У Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі
Набір на бакалаврат
16 березня 2017 року викладачі Вінницького інституту Ваколюк С.М., Жукова О.А. та фахівець з інклюзивної освіти Кожухівська Г.Б. відвідали із запланованим візитом ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» у м. Могилів-Подільський.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Візит до Барського коледжу транспорту та будівництва
Набір на бакалаврат
2 березня 2017 року у рамках профорієнтаційних заходів викладачі кафедри правознавства і кафедри економіки та менеджменту Вінницького інституту Університету «Україна» завітали до Барського коледжу транспорту та будівництва.