Вступ до коледжу на базі кваліфікованого робітника

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

Коледж приймає на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (із нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність, яка визначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року №1117 “Про затвердження Державного переліку професій з підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах” та від 20 червня 2007 року № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста”.

Вступ до коледжу здійснюється за результатами вступних фахових випробувань.

Університет «Україна» приймає на навчання за результатами вступних випробувань осіб, які здобули неповну, базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензованого обсягу.

День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей у Карпатському інституті підприємництва
День відкритих дверей
17 квітня 2018 року в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» відбудеться
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей в «Україні»
День відкритих дверей
31 березня 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» проходитиме традиційний День відкритих дверей.
День відкритих дверей 31 березня 2018 року
День відкритих дверей
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей у цю суботу, 31 березня 2018 року. Під час заходу запланована зустріч із нашими студентами Олександром Казіком – дворазовим призером Паралімпійських ігор 2018 р. та Антоном Слушним – учасником дефлімпійської збірної України, неодноразовим світовим призером.

Профорієнтаційна робота в Лохвиці
День відкритих дверей
25 квітня 2018 року відбулася зустріч викладачів Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Губарь Т.В., декана соціально-гуманітарного факультету, Рябокінь Н.О., завідувача кафедри перекладу та іноземних мов, Глоби С.М., старшого викладача кафедри соціальної роботи, Вишар Є.В., старшого викладача кафедри фізичної реабілітації з керівництвом та студентами старших курсів Лохвицького медичного училища, Лохвицького ПТУ № 27, Червонозаводського ПТУ № 32.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Профорієнтаційні відвідини Чернігівської області
День відкритих дверей
29 березня з метою налагодження співпраці з Університетом «Україна» представники Центру профорієнтації «Потенціал» відвідали Управління освіти Чернігівської міської ради, поспілкувались із начальником Управління Білогурою Василем Олексійовичем, проінформували його про навчально-виховні підрозділи, спеціальності та умови вступу і навчання в Університеті. Провели робочу зустріч із директором Чернігівської філії Університету "Україна" Купріяненком Володимиром Петровичем.
Дні, які надихають і мотивують!
День відкритих дверей
Це був не просто День відкритих дверей у Вінницькому інституті Університету «Україна». Це був день, коли по тілу біжать мурахи. День, після якого ти розумієш, що неможливе – можливо! Людському потенціалу меж немає!
День відкритих сердець
День відкритих дверей
31 березня в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини та Миколаївському коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
День відкритих дверей в «Україні»: історії успіху студентів і випускників
День відкритих дверей
Познайомитись із гордістю Вінниччини, студентом магістратури Вінницького інституту Університету «Україна», спеціальність «Фізична терапія та ерготерапія», Олександром Казіком сьогодні, 31 березня 2018 р., міг будь-хто.