Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!

Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.

Професійна підготовка фахівців соціальної роботи здійснюється на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра (українська і литовська програми).

Університет «Україна» – єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я. Він свідомо взяв на себе місію вчити людей з особливими потребами. У цьому його унікальність.

Місія університету: якісна доступна вища освіта для людей, які прагнуть повної особистісної самореалізації на користь суспільства.

Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Понад 75% наших професорів, докторів, кандидатів наук мають державні нагороди та відзнаки. У колективі університету створено потужну наукову атмосферу, діють наукові школи в різних галузях науки і техніки.

Зміст навчально-виховного процесу визначено на основі новітніх досягнень педагогіки із урахуванням передового досвіду кращих не лише вітчизняних, а й закордонних вищих навчальних закладів. Студенти здобувають знання в навчальних аудиторіях, наукових лабораторіях, комп’ютерному центрі, аудіовідеостудії, бібліотеці,обладнаних новітніми технічними засобами. У навчальному процесі активно застосовуються технології дистанційного навчання, які дають змогу студентам навчатися навіть на робочому місці.

На кафедрі соціальної роботи та педагогіки працює досвідчений науково-педагогічний персонал, який одним із перших в Україні серед вищих навчальних закладів розпочав видавати навчальні посібники з теорії і практики соціальної роботи і методики її викладання з грифом Міністерства освіти і науки України.

Інтегроване освітнє середовище Університету «Україна», міжнародний контекст формує у студентів і викладачів гуманістичну систему цінностей. Навчання побудоване на особистісно-орієнтованому підході, який розвиває індивідуальність і студента, і викладача.

Із 2011 року на кафедрі впроваджується міжнародна освітня програма Університету «Україна» і Шяуляйського університету (Литва) «Соціальна робота» з професійної підготовки магістрів соціальної роботи, які отримують диплом магістра соціальної роботи міжнародного зразка.

Нині перед кафедрою постають завдання професійної підготовки фахівців, які працюють не тільки заради людей, а разом із людьми. З’являються нові професійні ролі у соціальній роботі, які вимагають необхідного рівня професійної компетентності: соціальний менеджер, соціальний посередник, соціальний асистент, соціальний консультант, соціальний супервізор, соціальний девелопер, соціальний аніматор, соціальний маркетолог, керівник соціальних проектів.

СОЦІАЛЬНА РОБОТА – ПРОФЕСІЯ ТВОРИТИ ДОБРО, ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ – ВСЕБІЧНО ПІДТРИМУВАТИ ЛЮДИНУ І СПРИЯТИ ЇЇ РОЗВИТКОВІ ЯК ОСОБИСТОСТІ.

Приходьте:

Університет «Україна»:

м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104,

Приймальна комісія (ст. М «Житомирська»)

Телефонуйте:

044-409-27-62; 044-424-70-08; 067-464-14-35

Пишіть:

Е-mail: irboriv@gmail.com Ірина Борисівна ІВАНОВА, завідувач кафедри (тел.: +38(067) 525-97-72).

до списку оголошень