Інженерна освіта

День відкритих дверей в «Україні»

31 березня 2018 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» проходитиме традиційний День відкритих дверей. Під час заходу запланована зустріч із нашими студентами та випускниками Олександром Казіком – дворазовим призером Паралімпійських ігор 2018 року та Антоном Слушним – учасником дефлімпійської збірної України, неодноразовим світовим призером, Юрієм Млодзяновським – винахідником і людиною, досягнення якої внесені у Книгу рекордів України; а також із іншими випускниками інституту, які досягли успіху всупереч складним життєвим обставинам. У програмі заходу презентація сучасних професій, на Дні відкритих дверей також будуть присутні роботодавці, вони розкажуть про цікаві можливості працювати й навчатися одночасно, а також про працевлаштування після навчання. Ми чекаємо на Вас об 11:00 за адресою м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 23а.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку оголошень