Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Освіта у сфері обслуговування, туризму і готельного господарства

Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"

Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"

 

1 лютого в Миколаєві стартувала реєстрація на Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів та відеореклами.

Організаторами Фестивалю виступають ГО «Молодь за права людини», Студентський парламент ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» та ЧДУ імені Петра Могили за підтримки департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА й управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Зважаючи на актуальність заходу, організатори вирішили замахнутися на Всеукраїнський рівень, щоб зібрати якомога більше небайдужих до долі країни. Тому для участі у конкурсі запрошуються школярі, студенти закладів усіх акредитацій, а також активісти громадських організацій. Найголовніша умова – матеріали повинні бути в рамках чинного законодавства і позбавлені політики.

Слід зауважити, що під поняттям «соціальна реклама» розуміють некомерційну рекламу, спрямовану на зміну моделей поведінки суспільства та привернення уваги до проблем соціуму.

Запрошуємо на фінал Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами "Твоїми очима" 25 березня о 16:00 на базі Багатозального кінотеатру «Мультиплекс» за адресою: Миколаїв, проспект Леніна, 98.

Подробиці за посиланням: http://vk.com/social_fest

 до списку оголошень