+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" запрошує на навчання

Вже 18 років на ниві освітніх послуг серед вищих навчальних закладів Волинської області чільне місце займає Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна». Тут готують кваліфікованих фахівців сучасного рівня.

Саме Луцький інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» – єдиний на Волині навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я.

Колектив інституту свідомо взяв на себе відповідальну місію: навчати людей із особливими потребами та створити сприятливі умови для того, щоб така молодь мала змогу успішно поєднувати навчання із заняттями спортом.

Інститут пишається цілою плеядою чемпіонів

Ідеї, що були закладені в основу навчального закладу, а сьогодні зазначені у новому законодавстві та стосуються створення і забезпечення рівних умов доступу до вищої освіти, у тому числі забезпечення осіб із особливими освітніми потребами спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом, вже дають вагомі результати. І особливо відчутні вони у сфері паралімпійського спорту. Інститут по праву пишається цілою плеядою чемпіонів. Серед них є чемпіони та призери паралімпійських і дефлімпійських ігор.

Так, на XII зимових Паралімпійських іграх 2018 року (м. Пхьончхан, Південна Корея) вихованка університету Юлія Батенкова-Бауман у складі Національної паралімпійської команди України у змішаній естафеті (4x2,5 км) виборола золоту нагороду. За видатні спортивні досягнення Юлія нагороджена Орденом княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів.

Список переможців і призерів змагань найвищого рівня можна продовжити. Анатолій Шевчук – чемпіон Паралімпійських ігор з футболу – нагороджений орденом «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів. Юрій Костюк – орденом за заслуги ІІ і ІІІ ступенів. Юлія Солярук – чемпіонка Дефлімпійських ігор з волейболу – Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Олександр Колодій – призер чемпіонатів Європи та чемпіон Дефлімпійських ігор – орденом «За мужність». Ігор Литвиненко – призер Паралімпійських ігор і чемпіон Європи з футболу – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Значний внесок у розвиток паралімпійського спорту також інших вихованців інституту – Світлани Гедіан, Максима Бондаренка, Анатолія Медведюка, Володимира Пустельника, Олександра Слюсаріва, Андрія Прищепи. І за цим усім підтримка і наполеглива робота потужного викладацького складу інституту.

Випускники стають кваліфікованими спеціалістами

Не лише своїми спортсменами пишається інститут. Кваліфіковані спеціалісти – випускники Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» – сьогодні є конкурентоспроможними і працюють на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності. Cтуденти спеціальностей «Туризм», «Фізична терапія, ерготерапія», «Спеціальна освіта» проходять практику у Польщі. А ті, хто проявив себе відмінно, отримують сертифікат, сумісний зі стандартом Європейського союзу, який є доречним у майбутньому під час працевлаштування в Україні чи за кордоном.

Патріотичне виховання не менш важливе

В інституті дбають і про національно-патріотичне виховання, студенти беруть участь у різноманітних заходах, флешмобах, вони не байдужі до ситуації в державі. Назавжди в серцях викладачів та студентів інституту залишаться Герої Небесної Сотні, щирі патріоти, націоналісти, серед них і студент спеціальності 4 курсу «Здоров’я людини» Василь Мойсей, і випускник 2012 року спеціальності «Програмне забезпечення інформаційних систем» Сергій Байдовський.

Історія та література у конкурсах та мистецьких зустрічах

У стінах університету постійно проводяться заходи, присвячені літературним чи історичним подіям. При цьому студенти не тільки беруть активну участь у них, а й виборюють призові місця.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини

до списку оголошень