Олімпіади, конкурси для старшокласників

Конкурс креативної реклами
    Олімпіади, конкурси
    КОНКУРС КРЕАТИВНОЇ РЕКЛАМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА" "ЧОМУ МЕНІ КЛАСНО НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ "УКРАЇНА"
    Олімпіади, конкурси
    Творчий конкурс з краєзнавства для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та випускників середніх спеціальних закладів
    Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Перший інтелектуальний конкурс «IT-інтелект»
    Олімпіади, конкурси
    Переможці конкурсу: • матимуть право пройти безкоштовно курс з програмування у «Школі хакерів» Вінницької ІТ-академії, • отримають 25% знижку на навчання в Університеті «Україна» за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» • та багато інших цінних призів від партнерів конкурсу.
    Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"
    Олімпіади, конкурси
    1 лютого в Миколаєві стартувала реєстрація на Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів та відеореклами.
    Конкурс учнівської творчості  "Моя майбутня професія"
    Олімпіади, конкурси
    Конкурс стартує 29 вересня 2014 року і завершується 17 жовтня 2014 року. Кінцевий термін подачі робіт – не пізніше 10 жовтня 2014 р.

Квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище
    Олімпіади, конкурси
    28.04.2017 відбувся квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Олімпіада з правознавства у Тернопільському коледжі Університету «Україна»
    Олімпіади, конкурси
    У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулася олімпіада з правознавства.
    Кращі з кращих!
    Олімпіади, конкурси
    27 квітня 2017 року в Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулась учнівська олімпіада з правознавства. В інтелектуальному змаганні узяли участь учні 9-10 класів Тернопільської області.
    Результати творчих конкурсів школярів
    Олімпіади, конкурси
    11 квітня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося урочисте підведення підсумків творчих конкурсів, які були проведені з 01.11.2016 р. по 20.03.2017 р. для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та м. Хмельницького кафедрами документознавства та інформаційної діяльності і соціально-гуманітарних дисциплін з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення третьої річниці Майдану.
    Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Скарби є тут!
    Олімпіади, конкурси
    29 березня 2017 р. в Тернопільській філії Університету «Україна» панувала творча атмосфера – юні художники з усієї області зібрались на другий тур Обласної олімпіади з образоворчого мистецтва.