Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Олімпіади, конкурси для старшокласників  Оголошення
  Конкурс креативної реклами
  Олімпіади, конкурси
  КОНКУРС КРЕАТИВНОЇ РЕКЛАМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА" "ЧОМУ МЕНІ КЛАСНО НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ "УКРАЇНА"
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Олімпіади, конкурси
  Творчий конкурс з краєзнавства для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та випускників середніх спеціальних закладів
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  Перший інтелектуальний конкурс «IT-інтелект»
  Олімпіади, конкурси
  Переможці конкурсу: • матимуть право пройти безкоштовно курс з програмування у «Школі хакерів» Вінницької ІТ-академії, • отримають 25% знижку на навчання в Університеті «Україна» за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» • та багато інших цінних призів від партнерів конкурсу.
  Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"
  Олімпіади, конкурси
  1 лютого в Миколаєві стартувала реєстрація на Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів та відеореклами.
  Конкурс учнівської творчості "Моя майбутня професія"
  Олімпіади, конкурси
  Конкурс стартує 29 вересня 2014 року і завершується 17 жовтня 2014 року. Кінцевий термін подачі робіт – не пізніше 10 жовтня 2014 р.


  Події
  Результати творчих конкурсів школярів
  Олімпіади, конкурси
  11 квітня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося урочисте підведення підсумків творчих конкурсів, які були проведені з 01.11.2016 р. по 20.03.2017 р. для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та м. Хмельницького кафедрами документознавства та інформаційної діяльності і соціально-гуманітарних дисциплін з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення третьої річниці Майдану.
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  Скарби є тут!
  Олімпіади, конкурси
  29 березня 2017 р. в Тернопільській філії Університету «Україна» панувала творча атмосфера – юні художники з усієї області зібрались на другий тур Обласної олімпіади з образоворчого мистецтва.
  Підрозділ: Тернопільский коледж
  Ерудит
  Набір на бакалаврат
  Вінницький інститут Університету "Україна" продовжує свою профорієнтаційну роботу!!! Сьогодні викладачі кафедри економіки та менеджменту відвідали Калинівський технологічний технікум.
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Олімпіади, конкурси
  Вже традиційним стало проведення Дня економіста в останню середу жовтня в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна».
  Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
  Студенти і викладачі Університету «Україна» мандрували історичними місцями Київщини
  Олімпіади, конкурси
  З метою відзначення учасників ХІІІ фестивалю студентської творчості «Університетське літо» та проведення профорієнтаційної роботи серед загальноосвітніх навчальних закладів Київщини 9 червня 2016 року Науково-освітнім центром патріотичного виховання Університету «Україна» було організовано та проведено освітньо-краєзнавчий захід.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»