Олімпіади, конкурси для старшокласників

Конкурс креативної реклами
    Олімпіади, конкурси
    КОНКУРС КРЕАТИВНОЇ РЕКЛАМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА" "ЧОМУ МЕНІ КЛАСНО НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ "УКРАЇНА"
    Олімпіади, конкурси
    Творчий конкурс з краєзнавства для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та випускників середніх спеціальних закладів
    Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Перший інтелектуальний конкурс «IT-інтелект»
    Олімпіади, конкурси
    Переможці конкурсу: • матимуть право пройти безкоштовно курс з програмування у «Школі хакерів» Вінницької ІТ-академії, • отримають 25% знижку на навчання в Університеті «Україна» за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» • та багато інших цінних призів від партнерів конкурсу.
    Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"
    Олімпіади, конкурси
    1 лютого в Миколаєві стартувала реєстрація на Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів та відеореклами.
    Конкурс учнівської творчості  "Моя майбутня професія"
    Олімпіади, конкурси
    Конкурс стартує 29 вересня 2014 року і завершується 17 жовтня 2014 року. Кінцевий термін подачі робіт – не пізніше 10 жовтня 2014 р.

Події
    Підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права
    Олімпіади, конкурси
    У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» підведено підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права.
    Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
    Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості»
    Олімпіади, конкурси
    До Міжнародного Дня людей з інвалідністю у м. Полтаві вперше проводився Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості».
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    Всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное
    Олімпіади, конкурси
    23-24 вересня 2017 р. у м. Ковелі на базі веслувального каналу КЗ «КДЮСШ» ім. Є. Кондратовича пройшли ХХХІІІ всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное до Дня машинобудівника. У змаганнях узяли участь команди України, Польщі, Білорусії. Університет "Україна" подарував переможцям сертифікати, що надають право на 50% знижку на навчання протягом 2017-2018 та 2018-2019 н.р. Вітаємо переможців!
    Квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище
    Олімпіади, конкурси
    28.04.2017 відбувся квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Олімпіада з правознавства у Тернопільському коледжі Університету «Україна»
    Олімпіади, конкурси
    У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулася олімпіада з правознавства.
    Підрозділ: Тернопільский коледж