Дисципліна: Фізична реабілітація при захворюваннях серцево-судинної системи

Мета навчальної дисципліни: сформувати систему знань щодо методів і засобів ФР при захворюваннях серцево-судинної системи.

В результаті вивчення даного курсу студент повинен:

-         загальні поняття про захворювання серцево-судинної системи та їх реабілітацію;

-         застосування методів і засобів ФР та АФВ при недостатності кровообігу та атеросклерозі, гіпертонічній та гіпотонічній хворобах, ішемічному інфаркті міокарду, нейроциркуляторній дистонії, пороках серця, варикозному розширенню вен;

-         особливості ФР та АФВ при захворюваннях серцево-судинної системи у дітей.

-         вибирати та застосовувати в реабілітаційних заходах методи і засоби ФР та АФВ при захворюваннях серцево-судинної системи відповідно до важкості захворювання та вікових особливостей;

-         розробляти та впроваджувати рекомендації і комплекси вправ із відновлення або компенсації захворювань серцево-судинної системи.

Зміст дисципліни (тематика): ФР та АФВ при захворюваннях серцево-судинної системи. ФР та АФВ при гіпертонічній хворобі. ФР та АФВ при пороках серця. ФР та АФВ при стенокардії. ФР та АФВ при інсультах. ФР та АФВ при варикозному розширенні вен. ФР та АФВ при захворюванні серцево-судинної системи у людей різного віку.

Види робіт: лекції, семінарські заняття, практичні заняття, самостійна робота.