Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Майстер-класи

  «Київстар» презентував майстер-класи з профорієнтації для молоді з проблемами опорно-рухового апарату

   

  Проблема працевлаштування людей з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною в країні. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії. Новий проект «Київстар» та його соціального партнера – громадської організації «Інститут соціальної політики» реалізується з метою підтримки дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії заради можливості самореалізації в сучасному суспільстві.

   

   

  Майстер-клас "Повір у себе!" - ІТ-професії

   

  У створенні майстер-класів із професійної орієнтації взяли участь психологи, експерти з питань соціальної реабілітації та рекрутингу, які відповіли на актуальні питання, зокрема: куди звернутися за допомогою, з чого починати, обираючи майбутню професію, де і як здобути необхідні професійні знання та навички. Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Відеозбірку майстер-класів створено для тих, хто стоїть перед обранням майбутньої професії. Це завжди складне рішення, адже правильно обрана професія здатна зробити людину успішною, реалізованою та врешті решт щасливою.

   

   

  Директор Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна"

  Н.В. Барна про творчі професії, які можна отримати в інституті

      

   

  Про співпрацю Університету "Україна" зі спеціалізованими школами,

  а також поради викладача інтегровної групи від Ніни Іванівни Головченко

   

  Корпоративна благодійність – це важлива частина стратегії соціальної відповідальності «Київстар». Компанія вже майже 10 років реалізує загальнонаціональну благодійну ініціативу «Для людей, для країни!», у рамках якої надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання навчальним та медичним закладам. Особливу увагу «Київстар» приділяє дітям та молоді з особливими потребами, допомагаючи їм інтегруватися в суспільне життя, сприяючи наданню більш широких можливостей для розвитку та соціалізації. У рамках програми компанія реалізує багато заходів, що надають дітям та молоді можливості для впевненого старту в самостійне життя і вселяють у них віру в свої сили. Наразі «Київстар» обладнав сучасні мультимедійні кімнати в 10 спеціальних школах-інтернатах по всій Україні та представив їх вихованцям серію профорієнтаційних майстер-класів, завдяки чому діти отримають нові можливості для навчання, спілкування та розвитку.  Оголошення
  Тиждень психології «Пора року моєї душі»
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Кафедра психології Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» проводить ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ «ПОРА РОКУ МОЄЇ ДУШІ» з 20 квітня по 24 квітня 2015 року. Основною метою заходів є інтеграція психологічних знань, популяризація психологічної науки та напряму підготовки «Психологія» серед учнівської та студентської молоді.


  Події
  Незабутня зустріч із новими друзями
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  2 лютого до КЗ «Володарська ЗОСШІ І-ІІІ ст.» завітали гості з Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» – представники Інституту економіки та менеджменту.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Профорієнтаційний марафон по Володарському району
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Ось і закінчилась перша частина нашої поїздки до Володарського району за участі комунального закладу "Косівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Полякова Валентина Юріївна) 37 учнів 1-9 класів; комунального закладу "Рогізнянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Заболотня Тетяна Миколаївна) 33 учні 1-8 класів, 5 – дитячого садка; Комунального закладу "Рубченківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Момотюк Наталія Іванівна) 35 учнів 1-9 класів; комунального закладу "Гайворонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Василенко Григорій Миколайович) 38 учнів 1-9 класів.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Зустрічі зі школярами шкіл м. Могилів-Подільського
  Набір на бакалаврат
  17 січня 2017 року викладачі інституту відвідали школи м. Могилів-Подільського. У програмі зустрічі – інформаційно-пізнавальна лекція на тему «Подбай про своє майбутнє разом із нами» та цікавими майстер-класами з психології, дактильної абетки і масажу. Викладачі Вінницького інституту Університету «Україна» просто і практично розповіли про серйозність вибору майбутньої професії та про унікальність нашого навчального закладу в наданні освітніх послуг.
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Учні Тернопільської школи-інтернату повчилися писанкарству у викладачів Університету «Україна»
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Учні Тернопільської школи-інтернату повчилися писанкарству у викладачів Університету «Україна»
  Підрозділ: Тернопільский коледж
  Майстер-класи з надання першої психологічної допомоги бійцям АТО
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  11 квітня 2016 року по 14 квітня 2016 року викладачі Вінницького інституту Університету "Україна" провели низку заходів для учнів шкіл та студентів коледжів м. Вінниця та Вінницької області. Особливо зацікавили майстер-класи, проведені студентами-магістрантами спеціальності "Психологія" Т. Гончарук та К. Карапетян із надання першої психологічної допомоги бійцям АТО.
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут