Склад та графік прийому Приймальної комісії
Графік роботи Приймальної комісії
ПОНЕДІЛОК | з 900 до 1800 | |
ВІВТОРОК | з 900 до 1800 | |
СЕРЕДА | з 900 до 1800 | |
ЧЕТВЕР | з 900 до 1800 | |
ПЯТНИЦЯ | з 900 до 1800 |
ДОДАТКОВО НА ПЕРІОД ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ
СУБОТА | з 1000 до 1500 |
Прийом з особистих питань керівництвом Приймальної комісії
Голова Приймальної комісії
Таланчук Петро Михайлович
Президент університету, академік АПН України
e-mail: talanchuk_pm@ukr.net
Перший заступник Голови Приймальної комісії
Кучерявий Іван Тихонович
Перший проректор
Заступник Голови Приймальної комісії - Відповідальний секретар
Веденєєва Ольга Анатоліївна
вул. Львівська, 23, корпус 2, каб. 501
(067)-504-99-56
e-mail: vedenieieva@gmail.com
СКЛАД ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ У 2024 РОЦІ
Голова приймальної комісії: | |
Таланчук Петро Михайлович президент університету |
|
Заступник Голови приймальної комісії: | |
Кучерявий Іван Тихонович перший проректор |
|
Заступник Голови приймальної комісії: | |
Коляда Оксана Петрівна проректор з освітньої діяльності |
|
Відповідальний секретар приймальної комісії: | |
Веденєєва Ольга Анатоліївна начальник управління освітньої діяльності |
|
Члени приймальної комісії: | |
Барна Наталія Віталіївна директор Інституту філології та масових комунікацій, голова відбіркової комісії інституту |
|
Залюбовський Марк Геннадійович директор Інженерно-технологічного інституту, голова відбіркової комісії інституту |
|
Одрібець Наталія Василівна директор Інституту комп’ютерних технологій, голова відбіркової комісії інституту |
|
Нестеренко Світлана Сергіївна директор Інституту економіки та менеджменту, голова відбіркової комісії інституту |
|
Холодова Олеся Сергіївна В.о. директора Інституту соціальних технологій, голова відбіркової комісії інституту |
|
Федоренко Тетяна Вікторівна директор Інституту права та суспільних відносин, голова відбіркової комісії інституту |
|
Мовчан Валентина Олексіївна директор Інституту біомедичних технологій, голова відбіркової комісії інституту |
|
Потребчук Марина Володимирівна начальник відділу документарного супроводу вступу |
|
Гордієнко Алла Миколаївна старший викладач кафедри української мови і літератури, іноземних мов та перекладу, фахівець відділу документарного супроводу вступу Адреса: вул. Львівська, 23, корпус 3, каб. 101б тел.: +38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
e-mail: pkuu@uu.edu.ua |
|
Смолянова Світлана Іванівна директор Фахового коледжу «Освіта» голова відбіркової комісії коледжу Адреса: вул. Львівська, 23, корпус 3, каб. 310 |
|
Змунчило Данило Сергійович президент студентського самоврядування |
|
Новак Ярослав Віталійович директор і голова відбіркової комісії Білоцерківського інституту економіки та управління |
|
Коваль Вікторія Сергіївна директор і голова відбіркової комісії Білоцерківського фахового коледжу |
|
Гражевська Олександра Юріївна директор і голова відбіркової комісії Броварського фахового коледжу |
|
Тимошенко Інесса Станіславівна директор і голова відбіркової комісії Васильківського фахового коледжу |
|
Давиденко Ганна Віталіївна директор і голова відбіркової комісії Вінницького соціально-економічного інституту |
|
Буткалюк Галина Василівна директор і голова відбіркової комісії Вінницького фахового коледжу |
|
Нетреба Вадим Володимирович директор і голова відбіркової комісії Дубенської філії |
|
Письмак Ольга Степанівна В.о.директора і голова відбіркової комісії Дубенського фахового коледжу |
|
Шафранова Катерина Володимирівна директор і голова відбіркової комісії Житомирського економіко-гуманітарного інституту |
|
Кіт Григорій Васильович директор і голова відбіркової комісії Івано-Франківської філії |
|
Чопей Вікторія Степанівна директор і голова відбіркової комісії Карпатського інституту підприємництва |
|
Роман Вікторія Петрівна директор і голова відбіркової комісії |
|
Пупишева Валентина Яківна директор і голова відбіркової комісії Центральноукраїнського інституту розвитку людини |
|
Ткаченко Ірина Миколаївна директор і голова відбіркової комісії |
|
Савич Сергій Святославович директор і голова відбіркової комісії Луцького інституту розвитку людини |
|
Пащук Тарас Валерійович директор і голова відбіркової комісії |
|
Лисенко Валерій Іванович директор і голова відбіркової комісії Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій |
|
Єрмоленко Ольга Володимирівна директор і голова відбіркової комісії |
|
Старєва Анна Михайлівна директор і голова відбіркової комісії Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини |
|
Кандюк-Лебідь Світлана Володимирівна директор і голова відбіркової комісії |
|
директор і голова відбіркової комісії Новокаховського гуманітарного інституту |
|
Мякушко Надія Семенівна директор і голова відбіркової комісії Полтавського інституту економіки і права |
|
Шаравара Роман Іванович директор і голова відбіркової комісії |
|
Макух Тамара Олександрівна директор і голова відбіркової комісії Рівненського інституту |
|
Красовська Алла Михайлівна директор і голова відбіркової комісії |
|
Лаврук Богдана Юріївна директор і голова відбіркової комісії Сторожинецького фахового коледжу |
|
Сухорукова Неля Степанівна директор і голова відбіркової комісії Тернопільського фахового коледжу |
|
Чайковський Михайло Євгенович директор і голова відбіркової комісії Хмельницького інституту соціальних технологій |
|
Польовик Ольга Віталіївна директор і голова відбіркової комісії Хмельницького фахового коледжу |