Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Військова освіта

  Сьогодні питання відновлення військових кафедр у ВНЗ для України стоїть на часі.

  Військова освіта студентів за програмою підготовки офіцерів запасу сприяє посиленню військово-патріотичного виховання студентської молоді. В умовах, в яких сьогодні перебуває Україна, це питання є актуальним для студентів усіх напрямів підготовки. Військову підготовку на добровільних засадах проходять студенти денної форми навчання, які на початок занять з військової підготовки навчаються на 2-му або 3-му курсі».

  Для вступу на військову підготовку студент має бути громадянином України, придатним до військової служби за підсумками проходження у рік вступу військово-лікарської комісії щодо навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, успішно пройти конкурсний відбір та своєчасно укласти контракт на навчання.

  Після складання випускного екзамену студенти в урочистих умовах складають Військову присягу на вірність українському народові.

  Студентам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали випускний екзамен і прийняли Військову присягу та атестовані до офіцерського складу, після закінчення Університету «Україна» та отримання освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче бакалавра наказом Міністра оборони України присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

  Випускники інституту з військовим званням офіцера запасу мають можливість розпочати службу на контрактній основі на посадах офіцерського складу структур Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Прикордонної служби, митниці тощо або зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

  Міністерство оборони України запрошує студентів-випускників (чоловічої та жіночої статі), які пройшли підготовку за програмою офіцера запасу, на військову службу за контрактом на посадах офіцерського складу.

  Отримання військової спеціальності студентами Університету "Україна" відбувається на базі Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка згідно договору про співпрацю.

  У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка конкурсний відбор студентів вишів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу триває з 20 квітня по 30 червня 2015 року.

  Майбутні офіцери готуються за 16-ма військово-обліковими спеціальностями в різних напрямах військової підготовки для кадрового забезпечення Збройних Сил України, військових формувань та інших силових структур нашої Батьківщини.

  У провідному вищому військовому навчальному закладі студенти вишів міста Києва, Київської області та інших регіонів України мають змогу протягом двох років поспіль пройти повний курс військової підготовки з подальшим присвоєнням первинного офіцерського звання.

   Правила прийому 2017 рік

   

  Порядок подачі документів

  Студенти, які виявили бажання проходити військову підготовку, мають подати заяву.

  Заява повинна містити такі дані:

  - прізвище, ім’я та по батькові студента;

  - номер навчальної групи та назву підрозділу, в якому він навчається;

  - громадянство;

  - придатність до проходження військової служби за станом здоров’я (за записом у приписному свідоцтві);

  - проходження строкової військової служби;

  - мотивація студента щодо проходження військової підготовки та його зобов’язання про виконання вимог, що ставляться до студентів під час проходження військової підготовки.

   

  До заяви додаються ксерокопії (на окремих аркушах формату А4):

  паспорта громадянина України (на лицьовому боці аркуша – 1-а та 2-а сторінки; на зворотному боці – сторінка з пропискою);

  довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

  приписного свідоцтва.

  Студенти, які виявили бажання проходити військову підготовку та оформили вищезазначені документи, належним чином допускаються до участі у конкурсному відборі. Під час проходження конкурсного відбору студент повинен мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та приписне свідоцтво. Без наявності даних документів студент для проходження конкурсного відбору не допускається.

  Підготовка офіцерів запасу здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 р. № 48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу» та наказу Міністра освіти України і Міністра оборони України від 11.11.2004 р. № 531/857 «Про затвердження Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів». 

   

  За довідковою інформацією та для оформлення документів

  звертатися у відбіркову комісію Військового інституту за адресою:

  місто Київ, вул. Ломоносова, 81 (ст. метро “Виставковий центр”),

  кабінет 205, телефон: (044) 521-35-57.