Подорож у світ професій для випускників загальноосвітніх шкіл.
Освітянська виставка
Більше 400 учнів взяли участь у профорієнтаційному заході "Подорож у світ професій", який провели фахівці Полонського РЦЗ.
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
День відкритих дверей 30 вересня 2017 року
День відкритих дверей
30.09.17 р. в Університеті «Україна» пройшов День відкритих дверей.
У День міста разом
Освітянська виставка
Великою дружною сім'єю зібралися минулої неділі мелітопольці та гості міста, щоб відзначити його 233 день народження. У почесній колоні серед інших навчальних закладів міста святковою ходою пройшли й викладачі та студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
Університетська освіта: продукт, що актуальний завжди
Освітянська виставка
У рамках святкування Дня міста в усіх районах Миколаєва відбулися різноманітні та цікаві заходи. У Тернівку на святкові дійства запрошували бібліотека-філіал №16, будинок культури «Софія», КПЦ «Тырновка», які зібрали на свої заходи учнів ЗОШ №16, ЗОШ №64, ЗОШ №32, а також жителів мікрорайону.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Зі святом, рідне місто!
Освітянська виставка
День міста – це свято, яке об’єднує всіх жителів Білої Церкви. У такий день наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке з’єднало нас в одну велику родину. Разом із нами Біла Церква росте і розвивається, долає незгоди та радіє нашим успіхам. 16 вересня з нагоди 985-річниці з дня заснування Білої Церкви відбувся ряд святкових заходів для жителів та гостей міста. З цієї нагоди центр нашого міста перетворився на пішохідну зону з великою кількістю різних локацій.
Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління
Оприлюднено основні зміни у ЗНО-2018
ЗНО
Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів.
Учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна" у Польщі
Міжнародні освітні програми
Навчання, екскурсії, спілкування, занурення у польську культуру та мову – це те, чим живуть зараз наші студенти, учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна". І це реальний шанс для кожного з них! А ми їм допомагаємо його реалізувати. Warshawa, Poland
Атестація претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою
Курсове навчання
Для майбутніх держслужбовців запроваджують платну атестацію з української мови. Її можна пройти у нас, як і курс підготовки! Кабінет міністрів України затвердив Порядок атестації претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою. Про це йдеться в постанові КМУ №301 від 26 квітня 2017 року, розміщеній на Урядовому порталі.
Відкриття Вступної кампанії – 2017
День відкритих дверей
01.07.17 року в Університеті «Україна» пройшло справжнє свято за участю абітурієнтів, студентів та викладачів
Консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника
Набір на бакалаврат
З 29 червня у Вінницькому інституті Університету "Україна" почав працювати консультативний пункт з реєстрації електронного кабінету вступника. Запрошуємо вступників!
ЗНО з біології
ЗНО
8 червня 2017 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" відбулося ЗНО. Абітурієнти проходили тестування з біології.
День відкритих дверей 27 травня 2017 року
День відкритих дверей
27 травня 2017 року у Вінницькому інституті та коледжі Університету "Україна" відбувається День відкритих дверей.
Останній дзвінок
Вступникам із особливими потребами
Сьогодні відбулася чудове свято останнього дзвоника у Комунальному закладі "Вінницького навчально-виховного комплексу "Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Вінницької обласної Ради".
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Цікаві майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку провели студенти спеціальності "Соціальна робота" і соціальна служба «Центр соціальної активності» під керівництвом Базиленко Анастасії Костянтинівни
На гостинах у Мелітопольського інституту
День відкритих дверей
19 травня 2017 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету "Україна" гостинно зустрічав своїх нинішніх і майбутніх студентів на Дні відкритих дверей, щоб поділитися здобутками, досягненнями, планами на майбутнє.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
Основне про вступ для майбутніх магістрів за спеціальністю «Право»
ЗНО
Уже другий рік поспіль вступне випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.
День відкритих дверей у Вінницькому коледжі й інституті Університету "Україна"
День відкритих дверей
День відкритих дверей у Вінницькому коледжі й інституті Університету "Україна"...
Квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище
Олімпіади, конкурси
28.04.2017 відбувся квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Олімпіада з правознавства у Тернопільському коледжі Університету «Україна»
Олімпіади, конкурси
У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулася олімпіада з правознавства.
Підрозділ: Тернопільский коледж
Кращі з кращих!
Олімпіади, конкурси
27 квітня 2017 року в Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулась учнівська олімпіада з правознавства. В інтелектуальному змаганні узяли участь учні 9-10 класів Тернопільської області.
Підрозділ: Тернопільский коледж