«Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району
20 квітня 2017 року Вінницький інститут Університету "Україна" брав участь у заході «Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району. Захід був організований Вінницьким районним центром зайнятості.
Результати творчих конкурсів школярів
Олімпіади, конкурси
11 квітня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося урочисте підведення підсумків творчих конкурсів, які були проведені з 01.11.2016 р. по 20.03.2017 р. для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та м. Хмельницького кафедрами документознавства та інформаційної діяльності і соціально-гуманітарних дисциплін з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення третьої річниці Майдану.
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» узяв участь у Тридцять першій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», яка відбулася 6-8 квітня 2017 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
Участь у батьківських зборах Бершадського медичного коледжу
7 квітня 2017 року викладачі разом зі студентами із запланованим візитом приїхали в Бершадський медичний коледж, де взяли участь у батьківських зборах.
Скарби є тут!
Олімпіади, конкурси
29 березня 2017 р. в Тернопільській філії Університету «Україна» панувала творча атмосфера – юні художники з усієї області зібрались на другий тур Обласної олімпіади з образоворчого мистецтва.
Підрозділ: Тернопільский коледж
Візит до Бердичівського педагогічного коледжу та Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права
30 березня викладачі Вінницького інституту відвідали Бердичівський педагогічний коледж та Бердичівський коледж промисловості, економіки та права.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей «Студентська каша»
День відкритих дверей
25 березня 2017 року в Університеті «Україна» відбувся черговий День відкритих дверей (ДВД).
Участь в Ярмарку професій Бориспільського міськрайонного центру зайнятості
Освітянська виставка
Наприкінці березня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» взяв участь у черговому ярмарку професій.
УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»:  сучасні підходи до навчання від визнаних науковців
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», яка проходила 16–18 березня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Профорієнтація в Калинівці
Набір на бакалаврат
У Вінницькому інституті Університету "Україна" триває весняний набір студентів, а тому і профорієнтаційна робота не зупиняється.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Профорієнтаційний візит до Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища
Вінницький інститут Університету "Україна" продовжує профорієнтаційну роботу
У Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі
Набір на бакалаврат
16 березня 2017 року викладачі Вінницького інституту Ваколюк С.М., Жукова О.А. та фахівець з інклюзивної освіти Кожухівська Г.Б. відвідали із запланованим візитом ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» у м. Могилів-Подільський.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Березневий День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
День відкритих дверей
5 березня у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся «День відкритих дверей».
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
Візит до Барського коледжу транспорту та будівництва
Набір на бакалаврат
2 березня 2017 року у рамках профорієнтаційних заходів викладачі кафедри правознавства і кафедри економіки та менеджменту Вінницького інституту Університету «Україна» завітали до Барського коледжу транспорту та будівництва.
День відкритих дверей в Університеті «Україна» на Масницю
День відкритих дверей
У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» 25 лютого 2017 року пройшов День відкритих дверей (ДВД).
Продовження проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
23 та 24 лютого студенти продовжили проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Запрошуємо на ПРОГРАМУ 45+
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
Профорієнтаційна робота кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання
Набір на бакалаврат
Серед нових спеціалізацій - "Спеціальна освіта" (адаптивна фізична культура для дітей з особливими потребами). Затребувані сьогодні спеціальності відкриті в коледжі на основі повної загальної середньої освіти. Є унікальна можливість здобути вищу освіту без ЗНО за системою ступеневої освіти від кваліфікованого робітника до магістра.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Сам собі психолог
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
З вересня по грудень у Рівненському інституті Університету «Україна» працював підлітковий клуб "Сам собі психолог".
Підрозділ: Рівненський інститут
Гості з Полтави
Набір на спеціаліста / магістра
21 лютого 2017 року до базової структури Університету «Україна» в Києві приїхали студенти з Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна».