Група: День відкритих дверей

День гарного настрою

У четвер, 27 листопада, студентським активом Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» була проведена професійна агітація для учнів ЗОШ №8, де студенти розповіли школярам, наскільки важливий вибір майбутньої професії і для чого в сучасному світі потрібна вища освіта. Надали детальну інформацію про факультети і спеціальності НГІ Університету «Україна», зробили акцент на високому професіоналізмі викладачів, а також на перевагах інституту. На наочних прикладах музиканти і команда КВК продемонстрували, наскільки різноманітне і багатогранне студентське життя в НГІ «Україна» і привідкрили завісу таїнства посвячення у студенти. За опитуванням учнів, які відвідали захід, з'ясувалося, що багато з них серйозно задумалися про вступ саме до цього навчального закладу і подякували за «День гарного настрою», як вони самі назвали проведений для них захід.

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут