+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: Міжнародні освітні програми Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Підготовка студентів на міжнародній магістерській програмі стартувала!

Університет «Україна» спільно з Шяуляйським університетом (Литва) розпочав підготовку студентів на міжнародній магістерській програмі з отриманням європейського та українського дипломів державного зразка.

Термін навчання становить 3 семестри (1,5 роки) на основі базової освіти не нижче бакалавра за спеціальностями «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка».

Студенти з Литви та України перші два семестри навчатимуться у своїх країнах. У навчальному процесі будуть використані дистанційні технології, можливі індивідуальні графіки навчання.

У третьому семестрі українські студенти будуть проходити практику в Литві упродовж 2-х місяців, а литовські студенти – в Україні.

Навчальна програма повністю відповідає Європейським стандартам освіти і пройшла відповідне ліцензування. Диплом магістра соціальної роботи є престижним і визнається в усіх країнах ЄС.

Фахівці з соціальної роботи широко затребувані у Європі, вони не мають проблем із працевлаштуванням.

Отримання гранту дозволило забезпечити безкоштовне навчання у Литві для студентів 2014 року, які мають унікальну можливість отримати український та європейський дипломи по ціні навчання в Україні, тобто 9 600 гривень на рік або 15 200 гривень за весь період навчання. Діє гнучка система оплати та пільг. Вартість проживання у гуртожитку м. Шяуляй у період практики складає 250-270 грн на місяць. Вартість харчування трохи нижча, ніж в Україні.

У процесі навчання студенти матимуть змогу удосконалити англійську мову, опанувати сучасні соціальні технології і методи роботи в міжнародних проектах, стануть затребуваними як фахівці в Україні і в ЄС.