Група: ЗНО

У Міносвіти визначили дати ЗНО та підсумкової атестації на наступний рік

Ірина Рєвунова

21 вересня 2015 року

Міністерство освіти і науки України визначило строки та перелік предметів державної підсумкової атестації для школярів у 2016 році.

Як зазначає прес-служба МОН, Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проводитиметься з трьох предметів з 10 по 20 травня 2016 року.

Випускники ЗНЗ ІІ ступеня складатимуть Державну підсумкову атестацію з 1 по 10 червня 2016 року з трьох предметів.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня підсумкова атестація відбудеться з 16 по 30 травня 2016 року у формі ЗНО.

Згідно з наказом Міносвіти, учні молодшої школи (І ступінь) складатимуть атестацію з української мови, читання та математики, учні шкіл ІІ ступеня – з української мови та математики, а третій предмет визначатиме педагогічна рада.

Серед обов'язкових предметів для випускників, які складатимуть ЗНО, – українська та іноземна мови, на вибір школяра – математика або історія.

Автор: Ірина Рєвунова