Група: День відкритих дверей

Бериславський «десант»

Активна профорієнтаційна робота в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» не припиняється ніколи. Проте особливо теплі та цікаві зустрічі запам’ятовуються надовго. Так, 10 жовтня делегація представників НГІ на чолі з директором Г.І. Севрюковим відвідала Бериславські загальноосвітні школи №1 і №3.

Будучи першими їхніми гостями у рамках профорієнтації на 2018-2019 навчальний рік, декану факультету М.В. Пшеничній та завідувачу кафедри комп’ютерної інженерії К.М. Михайлову довелось відповісти на численні питання випускників 11-х класів про ЗНО, умови вступу до вишів в Україні, можливі переваги тієї чи іншої спеціальності, а також про форми й особливості здобуття вищої освіти в Університеті «Україна». Виявилося, що чимало питань тривалий час лишалися без відповідей учнів, тож подібні зустрічі є максимально корисними та важливими для завтрашніх абітурієнтів. А от адміністрація НГІ, у свою чергу, скористалася унікальною можливістю переміститися в часі та знов приміряти на себе роль учнів таких різних, але таких близьких у своїх намірах зробити майбутнє кращим бериславських шкіл.

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут