Група: Олімпіади, конкурси

Чемпіонат міста серед школярів з гри "Що? Де? Коли?"

У Миколаєві відбувся чемпіонат міста серед школярів з гри "Що? Де? Коли?". Ініціаторами його проведення став Клуб інтелектуальних ігор Університету "Україна". Велику допомогу в його організації надало управління міської ради та філія для юнацтва ЦБС для дорослих. Партнером заходу став "ЮніорБанк", який надав призи для учасників півфіналу і фіналу.

У турнірі взяло участь 32 школи міста, 16 із яких за підсумками попереднього відбору, який проходив у приміщенні Університету "Україна, отримали право зіграти у чвертьфіналі на Миколаївському обласному телебаченні. Вісім кращих команд пройшло в півфінал. За підсумками двох півфіналів команди шкіл № 3, 17 і 30 отримали красиві календарі від "ЮніорБанк", а школи 32, 45, 15 і гімназія № 41 пройшли у фінал, в якому місця розподілилися так: 4 місце у школи № 32, 3 – у школи №45, а долю перших двох місць визначило додаткове запитання. яке довелося задавати після закінчення останнього туру передачі, оскільки команди підійшли до її кінця з рівними результатами. Це питання принесло удачу школі № 15, якій і дістався титул чемпіона. Всі учасники фіналу отримали грошові призи від "ЮніорБанк".

Макаронова Тетяна, керівник Клубу

інтелектуальних ігор Університету "Україна"

Автор: Макаронова Тетяна, керівник Клубу інтелектуальних ігор Університету "Україна"
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини