Група: Вибір спеціальності і професії Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Вінниця: Де взяти на всіх психів, або психологія – 3 на 1 Спеціальність «психологія» цього року доволі популярна серед абітурієнтів

Спеціальність «психологія» цього року доволі популярна серед абітурієнтів

Про це нам повідомила директор Вінницького інституту Університету «Україна» Ганна Давиденко. За її словами, на перший курс Вінницького інституту Університету «Україна» на цю спеціальність конкурс - 3 заяви на одне місце.

«Це у нас вперше на моїй пам'яті такий конкурс на цю спеціальність. Напевне вплинула складна ситуація в країні. Окрім того, це завжди можливість заробити приватною практикою, - повідомила Ганна Давиденко. За її словами, також популярними серед абітурієнтів є спеціальності «Фізична реабілітація», «Правознавство» та «Менеджмент».

«Право», «Менеджмент», «Германська мова» та «Міжнародні відносини» - найбільш популярні спеціальності у Донецькому національному університеті (Вінниця). Цього року у Донецького Національного університету - найбільша кількість місць державного замовлення на Вінниччині. Про це повідомив ректор університету Роман Гринюк.

Автор: Андрій Літвінов (+380509467564)

news@citysite.vn.ua

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут