Група: День відкритих дверей

День відкритих дверей відбувся

Нещодавно в Карпатському інституті підприємництва відбувся День відкритих дверей. Виявився він як ніколи раніше багатолюдним. Гостями інституту були не лише мешканці м. Хуста і районів, але й сусідніх областей.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор Карпатського інституту підприємництва Вікторія Степанівна Чопей.

Студенти інституту та переможці студентської ліги міського чемпіонату ігор КВК показали невеличкий концерт. Також для майбутніх абітурієнтів для ознайомлення з навчальним процесом були представлені презентації по кожній кафедрі та відеоролик зі студентського життя.

Для всіх присутніх були проведені екскурсії по інституту та гуртожитку.

Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу абітурієнти вони мали змогу поспілкуватися зі студентами та отримати інформацію, яка їх цікавила, а інститут – надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі.

Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва