Група: День відкритих дверей

День відкритих сердець

31 березня в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини та Миколаївському коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей. Студенти та професорсько-викладацький склад розкрили свої серця та ознайомили майбутніх студентів із перевагами навчання у наших вищих навчальних закладах. На гостей заходу чекала екскурсія стінами інституту і коледжу від студентського парламенту. Майбутні студенти мали змогу пройти шлях, який проходить кожен студент, починаючи зі вступу. Завітали до приймальної комісії, деканатів, відчули себе справжніми студентами в лекційних аудиторіях, познайомились із нашими викладачами. Дізналися про традиційні свята та заходи в інституті, про можливість дистанційного навчання разом із платформою Moodle. Усі бажаючі мали змогу виконати оздоровчі вправи в лабораторії фізичної реабілітації та масажу. На офіційній частині заходу гості мали змогу поспілкуватися з призером Паралімпіади-2018 Максимом Яровим, який також є випускником Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна». Максим поділився із присутніми своєю історією успіху. Також усі бажаючі мали змогу долучитися до навчальної гри «Пробне ЗНО».

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини