Група: Міжнародні освітні програми Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

До Дня студента

Представляємо студентів спеціальності «Соціальна робота», учасників міжнародної магістерської навчальної програми Шяуляйського університету і Університету «Україна».

Ушеренко Сергій – стипендіат Литовського Уряду.

Протягом навчання в університеті брав активну участь у роботі студентського наукового товариства «Соціальна служба «Центр соціальної активності», у конкурсі студентських соціальних проектів. Як кращому студенту 2013 року Сергію присуджувалась одноразова іменна стипендія президента Університету «Україна» Петра Таланчука. Виступає ведучим соціально-культурних загальноуніверситетських заходів і заходів Інституту соціальних технологій.

Відповідальний, дружній, вихований, комунікабельний, емпатійний.

Пише магістерську дисертацію з теми: «Особливості соціальної роботи з людьми з порушенням слуху».

Нікітіна Тетяна – претендент на стипендію освітньої ЄС-програми ERASMUS+.

За роки навчання в університеті продемонструвала високий рівень мотивації у набутті професійних знань, формуванні умінь, навичок і якостей фахівця соціальної роботи. Дуже добросовісна, відповідальна, комунікабельна, емпатійна, має лідерські якості.

Пише магістерську дисертацію з теми «Особливості створення соціальної служби в умовах інтегрованого освітнього середовища».