Група: День відкритих дверей

День відкритих дверей «Студентська каша»

25 березня 2017 року в Університеті «Україна» відбувся черговий День відкритих дверей (ДВД). Традиційно цього весняного дня Університет «Україна» широко відчинив двері для майбутніх абітурієнтів, працівники Приймальної комісії готові були відповісти на будь-яке їхнє запитання.

Студентське самоврядування Університету влаштувало інтелектуальні та рухливі розваги для гостей заходу. Гості ДВД зіграли в «Ажіотаж», а також мали змогу пограти в настільні ігри від клубу «Ігромаг». Також кожен, хто бажав, міг узяти участь у майстер-класі з плетіння браслетів.
На свято завітали студенти-першокурсники, члени скаутської організації «СОУС» та школярі, яких разом із іншими учасниками ДВД пригостили смачною кашею, приготованою на багатті в казанку. На запах смачної каші підійшли навіть викладачі Університету.

ЗОЗУЛЯ Костянтин

Імідж-центр Університету «Україна»