Група: День відкритих дверей

День відкритих дверей в Університеті «Україна»: листопад 2016

У рамках традиційного Дня відкритих дверей в Університеті «Україна» відбулися індивідуальні консультації для батьків та їхніх дітей, а також батьківські збори для студентів коледжу «Освіта». Керівники шести інститутів, а також факультету та коледжу «Освіта» пояснювали майбутнім абітурієнтам специфіку бажаної спеціальності та технологічні аспекти вступу до ВНЗ.

Вступники мали також змогу ознайомитися з усіма спеціальностями за допомогою зручних та інформативних буклетів, що видавалися в офісі Приймальної комісії. Відповідальний секретар Приймальної комісії Ольга Веденєєва та її заступник Геворг Грицанчук консультували з усіх питань, що виникали.

До університету з питань вступу завітали і майбутні програмісти, і дизайнери, й автомобілісти, і туризмознавці, і журналісти, і правники, і біологи, й економісти, і психологи, і філологи.

Тож, наступного року університет може чекати на гідне поповнення лав студентів-першокурсників!