Група: День відкритих дверей

День відкритих дверей в Університеті «Україна» на Масницю

У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» 25 лютого 2017 року пройшов День відкритих дверей (ДВД). Майбутні абітурієнти мали змогу познайомитися з університетом ближче та отримати відповідь на поставлені запитання. Також абітурієнти мали змогу відвідати свято Масляної/Масниці/Колодія, що традиційно проходить в останню суботу зими. Це традиційне слов'янське, у тому числі й українське свято, що відзначається протягом тижня (іноді трьох днів) перед Великим постом. Гості ДВД не пройшли повз ярмарок, де продавали безліч млинців та інших приємних смаколиків. Активно та весело провели час, граючи в «Ажіотаж». Також була представлена територія настільних ігор від клубу «Ігромаг». Була проведена благодійна акція «Допоможи тваринці». І звичайно, наприкінці свята традиційно спалили Бабу ‒ як символ завершення зими!

Анна МУРАШКО,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»