Щоденник МАНівського літа:
Мала академія наук і творчі колективи
Протягом 1-2 липня 2015 року в оздоровчому таборі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» царювала атмосфера науки, знань і відкриттів. І це неспроста, адже до дітей на творчі зустрічі прибули науковці з провідних вишів Київщини.
Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління
Науковий привіт від «Малої Академії наук»
Мала академія наук і творчі колективи
25 березня 2015 року в стінах нашого навчального закладу відбулася незвична наукова конференція «Сучасні аспекти розвитку економіки, права, соціології та психології в контексті досліджень молодих науковців», організаторами якої стали Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Білоцерківський інститут економіки та управління.
Автор: Меньківська Н. С., асистент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Білоцерківського інституту економіки та управління
Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління