Олімпіади, конкурси
Вже традиційним стало проведення Дня економіста в останню середу жовтня в Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна».
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
Профорієнтація Карпатського інституту підприємництва на фестивалі
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Субота 18 червня 2016 року видалася плідною для профорієнтаційної бригади викладачів Карпатського інституту підприємництва та Гуманітарно-економічного коледжу. Так, згідно плану профорієнтаційної роботи було організовано виїзний профорієнтаційний захід у смт. Колочава Міжгірського району, в рамках проведення міжнародного фестивалю «Ріплянка».
Літня школа
Літні (канікулярні) школи і табори
З 13 червня в Карпатському інституті підприємництва стартувала літня школа «Україна – це Ми», яка буде працювати до 24 червня. В ній беруть участь діти віком від 10-ти до 16-ти років.
У Карпатському інституті підприємництва відзначили День економіста
Олімпіади, конкурси
У Карпатському інституті підприємництва День економіста об’єднав студентів за спеціальністю «Менеджмент», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит». У кожного напряму є своє професійне свято, але 17 жовтня 2014 року вони святкували разом, адже кожен із нас свого роду – господар.
День відкритих дверей відбувся
День відкритих дверей
В Карпатському інституті підприємництва відбувся День відкритих дверей. Виявився він як ніколи раніше багатолюдним. Гостями інституту були не лише мешканці м. Хуста і районів, але й сусідніх областей.