Курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області
Курсове навчання
16-18 травня 2016 року на базі Навчально-методичного центру профспілок відбулися курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області. Викладання основних фахових навчальних дисциплін забезпечили викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
У Луцькому інституті розвитку людини відбулася олімпіада з екстремального програмування
Олімпіади, конкурси
31 березня 2011 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" відбувся другий (фінальний) тур олімпіади з екстремального програмування за напрямами: "Програмування" та "Інформаційні технології та комп’ютерний дизайн" серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гуртківців позашкільних навчальних закладів, студентів училищ, коледжів.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини