Профорієнтаційний день у м. Енергодар
День відкритих дверей
Напередодні початку третьої хвилі вступної кампанії до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна", яка продовжуватиметься з 6.11 по 17.11.2017 р., з широкою профорієнтаційною акцією викладачі кафедри соціальної роботи інституту та коледжу Тетяна Іванівна Рябицька, Світлана Олексіївна Татарінова та студент-магістрант Олександр Шимкович відвідали м. Енергодар.
"Випускник-2018 року" у Веселівському районі
Освітянська виставка
17 листопада Веселівська районна державна адміністрація та районний центр зайнятості ініціювали проведення акції "Випускник - 2018", яка відбулася у приміщенні Веселівської різнопрофільної гімназії.
Профорієнтаційна робота на часі
Освітянська виставка
Профорієнтаційна робота у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій та коледжі Університету "Україна" ведеться цілеспрямовано, системно, планово. Це ще раз засвідчує черговий візит 10 листопада поточного року представників інституту і коледжу до м. Енергодар для проведення профорієнтаційних заходів у рамках діючої акції "Випускник 2018", організованої Енергодаргським міським центром зайнятості.
На акції «Випускник-2018»
День відкритих дверей
20 жовтня на базі МДПУ ім. Б. Хмельницького відбулася акція «Випускник-2018». У ній узяли участь випускники всіх шкіл міста та вищих навчальних закладів. У формі естрадного номера міські ВНЗ представляли свій навчальний заклад.
У День міста разом
Освітянська виставка
Великою дружною сім'єю зібралися минулої неділі мелітопольці та гості міста, щоб відзначити його 233 день народження. У почесній колоні серед інших навчальних закладів міста святковою ходою пройшли й викладачі та студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу.
На гостинах у Мелітопольського інституту
День відкритих дверей
19 травня 2017 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету "Україна" гостинно зустрічав своїх нинішніх і майбутніх студентів на Дні відкритих дверей, щоб поділитися здобутками, досягненнями, планами на майбутнє.