Продовження проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
23 та 24 лютого студенти продовжили проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Уроки патріотизму «З Україною в серці!» від студентів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» – учням загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївщини
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
3 лютого 2017 року студенти Миколаївського регіонального інституту розвитку людини Вищого навчального закладу «Університет «Україна» провели урок патріотизму «З Україною в серці!» для учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївщини.
Інтелект-асорті команд шкіл Ленінського району
Олімпіади, конкурси
Двері бібліотеки імені Кропивницького в чергове відчинилися перед юними інтелектуалами.
Інтелект-асорті
Олімпіади, конкурси
Відбулися дружні зустрічі шкіл Заводського і Корабельного районів у форматі передачі "Інтелект-асорті". Підготував заходи Клуб інтелектуальних ігор Університету "Україна".
Профорієнтаційний марафон
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Протягом усього грудня викладачі та проректори інституту з величезним ентузіазмом відвідували професійно-технічні і загальноосвітні навчальні заклади міста та області з метою залучення абітурієнтів на навчання до нашого навчального закладу.
Інтелектуальні змагання
Олімпіади, конкурси
Традиційно наприкінці березня в День відкритих дверей Миколаївського юридичного ліцею відбувається фінальна гра клубу "Знавців" "Що? Де? Коли?", за результатами якої вибирають кращого гравця клубу. Цього разу викладачі вирішили провести гру "Інтелект-асорті".
Автор: Макаронова Тетяна, керівник клубу інтелектуальних ігор Університету "Україна"
Зустріч із учнями Вищого професійного училища № 21
День відкритих дверей
18 листопада 2015 року відбулась зустріч викладачів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» з викладацьким складом та учнями Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Чемпіонат міста серед школярів з гри "Що? Де? Коли?"
Олімпіади, конкурси
У Миколаєві відбувся чемпіонат міста серед школярів з гри "Що? Де? Коли?".
Автор: Макаронова Тетяна, керівник Клубу інтелектуальних ігор Університету "Україна"
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
XIV спеціалізована виставка «Освіта у 2016 році»
Освітянська виставка
Як завжди, у листопаді у виставковому центрі «НАРІМ» відбулась традиційна XIV спеціалізована виставка «Освіта у 2016 році».
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Фестиваль з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» Корабельний район змагається за першість
Олімпіади, конкурси
Сьогодні був сонячний та теплий квітневий день, але це не стало на заваді старшокласникам загальноосвітніх шкіл Корабельного району позмагатися за першість на фестивалі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Виставка соціальної реклами і постерів «Твоїми очима»
Олімпіади, конкурси
22 березня на головній вулиці Миколаєва, біля Каштанового сквера була організована виставка соціальної реклами і постерів у рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Твоїми очима», метою якого є залучення молоді до вирішення різних соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів і відеореклами.
Виїзний День відкритих дверей у ПТНЗ
День відкритих дверей
Студенти Миколаївського інституту Університету «Україна» провели профорієнтаційну роботу з учнями ПТНЗ № 24 м. Миколаєва.
Зірки «України» – 2014
Олімпіади, конкурси
Стало доброю традицією в День відкритих дверей Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”» проводити конкурс «Зірки України» серед школярів м. Миколаєва.