Приємне дежавю в Чаплинці
День відкритих дверей
У рамках профорієнтаційної кампанії 2018 делегація представників НГІ на чолі з ректором Севрюковим Г.І. завітала до школярів загальноосвітніх закладів пгт. Чаплинка Херсонської області.
Бериславський «десант»
День відкритих дверей
Активна профорієнтаційна робота в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» не припиняється ніколи. Проте особливо теплі та цікаві зустрічі запам’ятовуються надовго. Так, 10 жовтня делегація представників НГІ на чолі з директором Г.І. Севрюковим відвідала Бериславські загальноосвітні школи №1 і №3.
Естафету приймають економісти
Набір на бакалаврат
Наче естафетну паличку, продемонструвати здобутки й можливості своєї кафедри в рамках профорієнтації, чергу підхопили представники спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».
Раді бачити!
День відкритих дверей
Першої п’ятниці листопада в рамках програми «Абітурієнт – 2017» на кафедру комп’ютерної інженерії Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» завітали випускники Новокаховського приладобудівного технікуму.
Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут
Тематична зустріч «Моя майбутня професія»
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
5 листопада 2015 року в приміщенні Новокаховської міської бібліотеки №2 відбулась тематична зустріч «Моя майбутня професія».
День гарного настрою
День відкритих дверей
У четвер, 27 листопада, студентським активом Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» була проведена професійна агітація для учнів ЗОШ №8, де студенти розповіли школярам, наскільки важливий вибір майбутньої професії і для чого в сучасному світі потрібна вища освіта.