Сам собі психолог
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
З вересня по грудень у Рівненському інституті Університету «Україна» працював підлітковий клуб "Сам собі психолог".
Підрозділ: Рівненський інститут
Майнові злочини та відповідальність за їх вчинення
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
У загальноосвітній школі № 4 м. Здолбунів відбулися семінари-тренінги на тему «Майнові злочини та відповідальність за їх вчинення» для учнів 8-10 класів. Заходи провела керівник юридичної клініки Рівненського інституту Університету «Україна» Я. О. Зражевська. Мета семінарів-тренінгів – профілактика злочинності серед неповнолітніх та підвищення правової свідомості серед учнів.
Підрозділ: Рівненський інститут
Тренінг на тему: "Кримінальна відповідальність неповнолітніх, права та обов’язки"
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
30 січня 2013 року була проведена зустріч старшокласників Білокриницької ЗОШ Рівненського району Рівненської області з начальником відділу юридичної клініки Яною Олегівною Зражевською.
Автор: Петруняк Н.Є., начальник відділу довузівської підготовки та профорієнтації