Олімпіада з правознавства у Тернопільському коледжі Університету «Україна»
Олімпіади, конкурси
У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулася олімпіада з правознавства.
Кращі з кращих!
Олімпіади, конкурси
27 квітня 2017 року в Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулась учнівська олімпіада з правознавства. В інтелектуальному змаганні узяли участь учні 9-10 класів Тернопільської області.
Скарби є тут!
Олімпіади, конкурси
29 березня 2017 р. в Тернопільській філії Університету «Україна» панувала творча атмосфера – юні художники з усієї області зібрались на другий тур Обласної олімпіади з образоворчого мистецтва.
Підрозділ: Тернопільский коледж
Як стати студентом Університету «Україна» та бути частиною нашої дружньої родини
Вибір спеціальності і професії
Саме для Вас оголошується набір на денну та заочну форми навчання на базі повної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника!
Підрозділ: Тернопільский коледж
Учні Тернопільської школи-інтернату повчилися писанкарству у викладачів Університету «Україна»
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Прийшли, побачили, захотіли
День відкритих дверей
«День знайомства із професією» відбувся в Тернопільському коледжі Університету «Україна». До навчального закладу завітали старшокласники шкіл Тернопільського району.
Майстер-клас із творчою терапією
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Творчість є ефективним методом для самовираження, пізнання свого внутрішнього світу і формування власного погляду на речі. Саме з цією метою викладачі Тернопільського коледжу Університету «Україну» провели творчу релаксацію для учнів Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру для слабочуючих дітей у вигляді майстер-класу.