Профорієнтаційний день у місті Енергодар
День відкритих дверей
Напередодні початку третьої хвилі вступної кампанії, яка продовжуватиметься з 6.11 по 17.11.2017 р., до з широкою профорієнтаційною акцією викладачі кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна" Тетяна Іванівна Рябицька, Світлана Олексіївна Татарінова та студент-магістрант Олександр Шимкович відвідали м. Енергодар.
УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ПІДТВЕРДИВ СВОЄ ЛІДЕРСТВО У ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЯКІСНОЮ ОСВІТУ ВСІХ ЧЛЕНІВ СУСПІЛЬСТА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАНУ ЗДОРОВ’Я
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 24–26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором традиційно виступає компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України. У роботі виставки взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.
День відкритих дверей 30 вересня 2017 року
День відкритих дверей
30.09.17 р. в Університеті «Україна» пройшов День відкритих дверей.
Всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное
Олімпіади, конкурси
23-24 вересня 2017 р. у м. Ковелі на базі веслувального каналу КЗ «КДЮСШ» ім. Є. Кондратовича пройшли ХХХІІІ всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное до Дня машинобудівника. У змаганнях узяли участь команди України, Польщі, Білорусії. Університет "Україна" подарував переможцям сертифікати, що надають право на 50% знижку на навчання протягом 2017-2018 та 2018-2019 н.р. Вітаємо переможців!
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Підсумки першого етапу волонтерського проекту завідувача відкритої науково-навчальної лабораторії кіберфізичних систем, що був проведений у 2017 у середній школі селища Біла Криниця.
Оприлюднено основні зміни у ЗНО-2018
ЗНО
Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів.
Учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна" у Польщі
Міжнародні освітні програми
Навчання, екскурсії, спілкування, занурення у польську культуру та мову – це те, чим живуть зараз наші студенти, учасники міжнародної програми "Твій шанс" Університету "Україна". І це реальний шанс для кожного з них! А ми їм допомагаємо його реалізувати. Warshawa, Poland
Відкриття Вступної кампанії – 2017
День відкритих дверей
01.07.17 року в Університеті «Україна» пройшло справжнє свято за участю абітурієнтів, студентів та викладачів
ЗНО з біології
ЗНО
8 червня 2017 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" відбулося ЗНО. Абітурієнти проходили тестування з біології.
Цікаві майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку провели студенти спеціальності "Соціальна робота" і соціальна служба «Центр соціальної активності» під керівництвом Базиленко Анастасії Костянтинівни
Основне про вступ для майбутніх магістрів за спеціальністю «Право»
ЗНО
Уже другий рік поспіль вступне випробування для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право» проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.
«Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району
Освітянська виставка
20 квітня 2017 року Вінницький інститут Університету "Україна" брав участь у заході «Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району. Захід був організований Вінницьким районним центром зайнятості.
Ознайомча екскурсія в Університет «Україна»
День відкритих дверей
12 квітня учні ЗОШ І-ІІ ступенів Рогізнянського НВО на запрошення викладачів університету відвідали Університет «Україна», де ознайомилися із закладом та вболівали за наших земляків, учнів школи-інтернату, у фінальній грі «Брейн-ринг».
Активну профорієнтаційну роботу Університету «Україна» відзначено в рамках виставки «Освіта та кар’єра – 2017»
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» узяв участь у Тридцять першій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», яка відбулася 6-8 квітня 2017 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
День відкритих дверей «Студентська каша»
День відкритих дверей
25 березня 2017 року в Університеті «Україна» відбувся черговий День відкритих дверей (ДВД).
Участь в Ярмарку професій Бориспільського міськрайонного центру зайнятості
Освітянська виставка
Наприкінці березня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» взяв участь у черговому ярмарку професій.
УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»:  сучасні підходи до навчання від визнаних науковців
Освітянська виставка
Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», яка проходила 16–18 березня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва.
День відкритих дверей в Університеті «Україна» на Масницю
День відкритих дверей
У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» 25 лютого 2017 року пройшов День відкритих дверей (ДВД).
Гості з Полтави
Набір на спеціаліста / магістра
21 лютого 2017 року до базової структури Університету «Україна» в Києві приїхали студенти з Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна».
Незабутня зустріч із новими друзями
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
2 лютого до КЗ «Володарська ЗОСШІ І-ІІІ ст.» завітали гості з Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» – представники Інституту економіки та менеджменту.