Ярмарок професій
Освітянська виставка
5 квітня 2017 року викладачі і студенти Васильківського коледжу Університету "Україна" взяли активну участь у профорієнтаційному заході "Ярмарок професій", який проходив у КЗ КОР "Васильківський професійний ліцей".
Поїздка до майбутніх абітурієнтів
Набір до коледжу
22.09.2016 року виконуючим обов'язки директора Васильківського коледжу Університету "Україна" Тимошенко І.С. та викладачем Кирпичем О.М. була проведена агітаційно-інформаційна робота серед потенційних вступників – учнів 9-10 класів Яцьківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" та Тростинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ". Слухачам, серед яких були і батьки учнів, надавалася інформація про навчальний заклад, їх ознайомлено із правилами прийому та програмами вступних випробувань.
Підрозділ: Васильківський коледж
Участь Васильківського коледжу в інформаційному заході
Освітянська виставка
11 листопада 2015 року в м. Василькові проходив інформаційний захід для школярів, на який було запрошено і Васильківський коледж Університету «Україна».