Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Виставка "Інноватика в сучасній освіті"
Освітянська виставка
24-26 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев'ята міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті". Студенти Васильківського коледжу Уныверситету «Україна» взяли участь у роботі виставки, де були представлені презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, відбулося обговорення освітніх проектів, конструктивне спілкування між виробниками сучасних технологій
Підрозділ: Васильківський коледж
Крок до самовизначення
Освітянська виставка
11.10.2017 року з метою орієнтації учнівської молоді на отримання професій, що користуються сталим попитом на сучасному ринку праці, Васильківським центром зайнятості проведено Ярмарок професій!
Підрозділ: Васильківський коледж
Ярмарок професій
Освітянська виставка
5 квітня 2017 року викладачі і студенти Васильківського коледжу Університету "Україна" взяли активну участь у профорієнтаційному заході "Ярмарок професій", який проходив у КЗ КОР "Васильківський професійний ліцей".
Підрозділ: Васильківський коледж
Поїздка до майбутніх абітурієнтів
Набір до коледжу
22.09.2016 року виконуючим обов'язки директора Васильківського коледжу Університету "Україна" Тимошенко І.С. та викладачем Кирпичем О.М. була проведена агітаційно-інформаційна робота серед потенційних вступників – учнів 9-10 класів Яцьківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" та Тростинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ". Слухачам, серед яких були і батьки учнів, надавалася інформація про навчальний заклад, їх ознайомлено із правилами прийому та програмами вступних випробувань.
Підрозділ: Васильківський коледж
Участь Васильківського коледжу в інформаційному заході
Освітянська виставка
11 листопада 2015 року в м. Василькові проходив інформаційний захід для школярів, на який було запрошено і Васильківський коледж Університету «Україна».
Підрозділ: Васильківський коледж