+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Освітянська виставка
Представники різних навчально-виховних підрозділів Університету «Україна» чекають на Вас біля нашої локації на ХХХІІІ міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019», яка проходить у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) сьогодні і завтра (12-13 квітня).
ЗНО
Сьогодні в Університеті «Україна» проходить пробне ЗНО. Більше 200 учасників вирішили перевірити свої знання і потренуватись перед основним етапом ЗНО-2019. Бажаємо успіхів та запрошуємо на навчання.
День відкритих дверей
Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» разом зі Святошинською соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді міста Києва проводить серед школярів середніх загальноосвітніх шкіл конкурс соціальних проектів на тему «Інклюзивне суспільство – суспільство для всіх».
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Тренінг для школярів із соціального проектування на кафедрі соціальної роботи і педагогіки Інституту соціальних технологій Університету «Україна».
Innovation Market
Освітянська виставка
Нещодавно відбувся Міжнародний форум інноваторів та винахідників «Innovation Market». Експозиція Відкритої лабораторії кіберфізичних систем (Інститут комп'ютерних технологій Університету "Україна") завоювала прихильність багатьох учасників.
Університет "УКРАЇНА" на освітянській виставці
Х Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" 22 жовтня 2018 року
Університет "Україна" здобув Золоту медаль
Освітянська виставка
Вдало для Університету пройшла Х міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті".
Золота медаль у номінації "Розвиток студентської науково-дослідної роботи"
Освітянська виставка
Золотою медаллю у номінації "Розвиток студентської науково-дослідної роботи" нагороджено Університет "Україна".
Міжнародні освітні програми
Магістерська програма подвійних дипломів Україна-Литва – це особистісний та професійний "ліфт", налагодження міжнародних професійних зв’язків!
День відкритих дверей
Чисто не тільки там де не смітять, але й там де дружньо прибирають. До Дня відкритих дверей ми готувалися ретельно. Чекаємо на вас завтра в Університеті "Україна"
Освітянська виставка
Чекаємо на Вас біля локації Університету "Україна" з 23 по 25 жовтня на Х Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті".
День відкритих дверей
Сьогодні профорієнтаційна група із представників Коледжу "Освіта" та Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" провела активну роботу на Ярмарку професій у Вишгородському центрі зайнятості.
Свято шуміло. На внутрішньому дворі Університету «Україна» стояло 3 вересня. Лінійка урочиста і святкова.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Тимчасовий режим роботи університету та приймальної комісії
Освіта без ЗНО
Міжнародні освітні програми
Університет «Україна» розширює можливості академічної мобільності для своїх студентів та викладачів, а також спектр програм подвійних дипломів по бакалавріату та магістратурі.
Новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
Курсове навчання
Інститут філології та масових комунікацій Університету «Україна» розпочинає новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
Зустріч із соціальними працівниками Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району
День відкритих дверей
26 липня, за домовленістю з директором Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району, Охотницькою Вірою Теодорівною, відбулась зустріч із соціальними працівниками установи. Колектив центру отримав вичерпну консультацію щодо умов вступу та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
Набір на спеціаліста / магістра
Університет "Україна" пропонує всім випускникам, які мають освітній рівень бакалавра та бажають отримати магістерський ступінь в іншій галузі, перехресний вступ до магістратури.