+ 380-67-406-53-92 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Innovation Market
Освітянська виставка
Нещодавно відбувся Міжнародний форум інноваторів та винахідників «Innovation Market». Експозиція Відкритої лабораторії кіберфізичних систем (Інститут комп'ютерних технологій Університету "Україна") завоювала прихильність багатьох учасників.
Університет "УКРАЇНА" на освітянській виставці
Х Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" 22 жовтня 2018 року
Університет "Україна" здобув Золоту медаль
Освітянська виставка
Вдало для Університету пройшла Х міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті".
Золота медаль у номінації "Розвиток студентської науково-дослідної роботи"
Освітянська виставка
Золотою медаллю у номінації "Розвиток студентської науково-дослідної роботи" нагороджено Університет "Україна".
Міжнародні освітні програми
Магістерська програма подвійних дипломів Україна-Литва – це особистісний та професійний "ліфт", налагодження міжнародних професійних зв’язків!
День відкритих дверей
Чисто не тільки там де не смітять, але й там де дружньо прибирають. До Дня відкритих дверей ми готувалися ретельно. Чекаємо на вас завтра в Університеті "Україна"
Освітянська виставка
Чекаємо на Вас біля локації Університету "Україна" з 23 по 25 жовтня на Х Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті".
День відкритих дверей
Сьогодні профорієнтаційна група із представників Коледжу "Освіта" та Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" провела активну роботу на Ярмарку професій у Вишгородському центрі зайнятості.
Свято шуміло. На внутрішньому дворі Університету «Україна» стояло 3 вересня. Лінійка урочиста і святкова.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Тимчасовий режим роботи університету та приймальної комісії
Освіта без ЗНО
Міжнародні освітні програми
Університет «Україна» розширює можливості академічної мобільності для своїх студентів та викладачів, а також спектр програм подвійних дипломів по бакалавріату та магістратурі.
Новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
Курсове навчання
Інститут філології та масових комунікацій Університету «Україна» розпочинає новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
Зустріч із соціальними працівниками Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району
День відкритих дверей
26 липня, за домовленістю з директором Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району, Охотницькою Вірою Теодорівною, відбулась зустріч із соціальними працівниками установи. Колектив центру отримав вичерпну консультацію щодо умов вступу та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
Набір на спеціаліста / магістра
Університет "Україна" пропонує всім випускникам, які мають освітній рівень бакалавра та бажають отримати магістерський ступінь в іншій галузі, перехресний вступ до магістратури.
Профорієнтаційна зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва
День відкритих дверей
17 липня Адирхаєв Сослан Георгійович – директор Інституту соціальних технологій Університету «Україна» разом із Директором центру профорієнтації Самойленком Євгенієм Вікторовичем, провели профорієнтаційну зустріч із соціальними працівниками Деснянського району м. Києва.
Зустріч із працівниками Територіального центру соціального обслуговування Печерського району міста Києва
День відкритих дверей
Близько 80 працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району міста Києва взяли участь у зустрічі із представниками Університету «Україна»: Адирхаєвим Сосланом Георгійовичем, директором Інституту соціальних технологій та Самойленком Євгенієм Вікторовичем, директором Центру профорієнтації.
Шановні абітурієнти, ми чекаємо на вас!
Набір на бакалаврат
2 липня 2018 року почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ої години 25 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ої години 26 липня.
Набір на спеціаліста / магістра
Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти
Перше ЗНО з української мови у коледжах
ЗНО
У 2018 році вперше ДПА (у формі ЗНО) з української мови проходили учні коледжів, які здобувають повну загальну середню освіту. Максимальна кількість тестових балів, яку міг набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання мовної частини тесту, дорівнювала 68 балам, що прирівнювалась до 12 балів (за 12-бальною шкалою).
Візит учнів Чернігівських шкіл
День відкритих дверей
19 травня до стін Університету «Україна» завітали 50 учнів Чернігівських шкіл, які приїхали на фестиваль-конкурс "Університетське літо" – 2018.