Група: Набір на бакалаврат Тематика: Економічна освіта

Естафету приймають економісти

Наче естафетну паличку, продемонструвати здобутки й можливості своєї кафедри в рамках профорієнтації, чергу підхопили представники спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Приймаючи школярів із загальноосвітніх закладів району, проректор з наукової роботи, к.е.н. Корчагіна В.Г. провела яскраву відеопрезентацію, присвячену минулому і сьогоденню НГІ, ознайомила присутніх із умовами вступу до вишу та надала поради щодо реєстрації та проходження майбутнього ЗНО. Викладачі кафедри управління та адміністрування розповіли про важливість фахівців з економічних професій на будь-якому підприємстві та вкотре наголосили, що студенти-економісти протягом чотирьох років навчання окрім дисциплін професійного спрямування ґрунтовно вивчають ділову англійську та отримують диплом бакалавра з обліку і аудиту чи фінансів і кредиту з поглибленим знанням іноземної мови.

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут