+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: День відкритих дверей

Інститут та коледж відкрили двері для майбутніх абутурієнтів

8 лютого у Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університету «Україна» був проведений День відкритих дверей. В організації заходу активну участь взяли кафедри інституту та студенти. У цей день в інституті було по-святковому радісно. До інституту завітали випускники 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави та Полтавської області, кількість яких нас приємно здивувала. Перед учасниками заходу виступили – директор інституту Мякушко Н.С., директор коледжу Шаравара Р.І., декани факультетів Черкас В.В., Губарь Т.В. Для майбутніх абітурієнтів була проведена презентація навчально-наукового комплексу «Полтавський інститут економіки і права – Полтавський коледж», після чого відбулися зустрічі із деканами факультетів та завідувачами кафедр, у ході яких випускники загальноосвітніх навчальних закладів ознайомились із умовами навчання за обраними спеціальностями. Найбільшу зацікавленість вступники виявили до напрямів підготовки «Правознавство», «Здоров’я людини», «Фінанси і кредит». Гості також ознайомились із навчально-матеріальною базою, студентським життям інституту та коледжу. Сподіваємось, що для майбутніх абітурієнтів подібні заходи сприятимуть їх професійному самовизначенню та вибору вищого навчального закладу, де створені всі можливості для навчання за обраним фахом.

.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права