Група: Олімпіади, конкурси

Інтелект-асорті

У читальній залі бібліотеки імені Кропивницького відбулися дружні зустрічі шкіл Заводського і Корабельного районів у форматі передачі "Інтелект-асорті". Підготував заходи Клуб інтелектуальних ігор Університету "Україна".

Серед шкіл Заводського району перше місце посіла команда школи № 25, другою стала школа № 22, за нею відповідно школи № 6 і 17. Хлопці показали відмінну гру і волю до перемоги. Особлива подяка команді школи № 44, що забезпечила всіх талановитими і надійними вболівальниками. Серед шкіл Корабельного району першою стала команда школи №14, друге місце розділили школи № 47 і 40, а третє місце дісталося гімназії № 3, яка за гру не раз виривалася в лідери, але помилилася на останньому питанні. Телетрансляцію заходу здійснює канал "ТАК ТВ".

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини