Група: Олімпіади, конкурси

Інтелект-асорті команд шкіл Ленінського району

Двері бібліотеки імені Кропивницького в чергове відчинилися перед юними інтелектуалами. Цього разу в стінах читального залу відбулися дві дружні зустрічі між командами шкіл міста в форматі передачі "Інтелект-асорті", яка транслюється на каналі "ТАК ТВ". У першій грі зустрілися команди шкіл Ленінського району. Перше місце в рівній боротьбі розділили школи № 56 і 11, трохи відстала від них команда школи № 26. Друга гра звела імениті команди, серед яких виявився і діючий чемпіон цього навчального року - школа № 15, а також віце-чемпіон минулого року - школа № 7, чемпіон Центрального району - школа № 3 і переможець попередньої гри - школа № 56. команди блискуче впоралися зі складними питаннями і показали рівну гру, набравши максимальну кількість балів.

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини