Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи Тематика: Філологічна освіта

Хай же прийде в шалений вік мій вогнистий «Добридень!»

  

«Добридень! Як на диво багато в цім слові», – це рядки з вірша І. Драча, що стали темою круглого столу, який студенти провели в Полтавському інтернаті №1 напередодні Міжнародного дня вітань, який проводиться щорічно 21 листопада з 1973 року.

Кожному відомо, що з глибини віків наші пращури з особливою увагою й шанобливістю ставились до мовних етикетних виразів, зокрема вітань, вірили в силу, що таїться в кожному слові, жили переконанням, що добре слово потрібне людині, «як хліб і сіль, як жива вода».

У програмі круглого столу були розглянуті актуальні питання: «Вітання – ознака вихованості й шляхетності», «Форми привітань», «Функції вітальних слів», «Норми вітання», «Як вітаються люди в різних країнах?» та ін. Студенти продемонстрували, як звучать вітання різними мовами світу.

Учні інтернату з цікавістю взяли участь у дидактичних вправах: «Як би ви вчинили», «Перевір себе або крапка над «і», «Як вітатись неввічливо?».

Лейтмотивом прозвучали «Вузлики на щодень» (зі скарбниці мовного етикету).

Студенти пригостили всіх учасників заходу солодощами.

А в кінці вихованці інтернату взяли участь у «Ланцюгу вітань», виконавши правило братів – американців Майкла і Брайана Маккомак, які винайшли це свято: «Досить привітатись у цей день із 10 незнайомими, і ти його відзначив».

Для майбутніх спеціалістів із напряму підготовки «Здоров’я людини» цей захід став ще однією сходинкою до формування загальної компетентності – здатності формувати комунікаційну стратегію.


Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права

до списку новин