Група: Олімпіади, конкурси Тематика: Юридична освіта

Кращі з кращих!

27 квітня 2017 року в Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбулась учнівська олімпіада з правознавства. В інтелектуальному змаганні узяли участь учні 9-10 класів Тернопільської області.

Мета олімпіади – виявити кращих знавців правознавства та поглибити їхню зацікавленість юриспруденцією. Завдання охоплювали практично всі галузі права, а також перевіряли вміння учнів розв’язувати різноманітні правові ситуації.

Під час відкриття олімпіади директор коледжу Неля Степанівна Сухорукова привітала усіх присутніх, подякувала всьому колективу, зокрема Олесі Василівні Чипіжук, Івану Микитовичу Мельнику, Юрію Петровичу Смакулі, Олександру Івановичу Маслюку за плідну роботу та висловила сподівання, що в усіх учасників заходу залишаться найприємніші враження від спілкування. Також вона наголосила, що учасники олімпіади зробили правильний вибір, віддаючи стільки зусиль вивченню правознавства: це обов’язково знадобиться їм у майбутньому під час побудови успішної кар’єри.

Родзинками заходу були майстер-класи експерта-криміналіста Національної поліції України в Тернопільській області Тараса Степановича Пиріжка та практикуючого адвоката Тараса Васильовича Будза. Учні разом із нашими студентами проходили різні тестові завдання, вчились, як правильно брали відбитки пальців, за ознаками злочину віднаходили злочинця. Усі учасники повчилися, як захищати свої права та права інших людей та як потрібно поводитися в екстремальних ситуаціях.

За підсумками олімпіади найкращі результати показали Ольга Марко (Кременецька школа-гімназія №2), Вікторія Солонинка, Венсеслао Пасека (Тернопільська ЗОШ №29), Олеся Савка (Тернопільська ЗОШ №3).

Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та їх досягати.

Підрозділ: Тернопільский коледж