Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи Тематика: Юридична освіта

Тренінг на тему: "Кримінальна відповідальність неповнолітніх, права та обов’язки"

krim-vidpЗ метою просвітницької та профорієнтаційної роботи Рівненський інститут Університету «Україна» проводить роз’яснювальні заходи серед учнівської молоді щодо їхніх прав та кримінальної відповідальності в разі вчинення злочинів.

30 січня 2013 року була проведена зустріч старшокласників Білокриницької ЗОШ Рівненського району Рівненської області з начальником відділу юридичної клініки Яною Олегівною Зражевською. Вона провела тренінг на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх, права та обов’язки».

Під час заходу учасникам тренінгу була роздана рекламна продукція Рівненського інституту, проведено роз’яснювальну роботу щодо умов вступної кампанії.

Петруняк Н.Є., начальник відділу

довузівської підготовки та профорієнтації

Рівненського інституту Університету «Україна»

Автор: Петруняк Н.Є., начальник відділу довузівської підготовки та профорієнтації