Група: Школа учнівського самоврядування

Лідерські програми для молоді

2 серпня у Вінницькому інституті Університету «Україна» для учасників третьої Школи молодих лідерів відбувся тренінг «Лідерські програми для молоді: практичні ідеї та приклади», який провела Ольга Бутенко, представник ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» та випускниця програми «Стратегічні комунікації» Посольства США.

Ольга презентувала актуальні можливості (обміни, навчальні програми, тренінги, навчальні візити), якими можуть скористатися молоді люди, щоб покращити свої лідерські якості. Також Ольга розповіла про своє перебування у США в рамках лідерської програми «Стратегічні комунікації».

Після цього учасники школи працювали командою в парку – розробляли стратегію перетину уявної річки за певних умов.

Школа молодих лідерів – це проект громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», що реалізується на базі Молодіжного ресурсного центру в партнерстві з Вінницьким інститутом Університету «Україна» та Вінницьким Клубом випускників міжнародних програм обміну за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Проект спрямований на розвиток активної громадської позиції молоді та розбудову місцевої громади через проведення школи молодих лідерів із випускниками програм обмінів і стажування, що фінансувалися урядом США

Школа включає 12 тренінгів, які проводять випускники програм обмінів на теми «Успішна комунікація», «Лідерство та робота в команді», «Волонтерство», «Соціальна робота», «Гендерна рівність», «Мистецтво публічного виступу», «Безпечна неризикована поведінка молоді», «Ефективне врядування», «Основи фандрейзингу та проектна діяльність», «Розробка групових міні-проектів для місцевої громади» та ін. Протягом навчання у школі учасники безкоштовно отримують повний спектр знань і навичок, необхідних для розвитку лідерських якостей. У рамках школи учасники матимуть можливість на конкурсних засадах отримати фінансування (міні-гранти) на впровадження розроблених під час навчання проектів.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут