Група: Навчання іноземних громадян Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Литовські студенти - учасники міжнародної магістерської програми з Шяуляйським університетом

Представляємо студентів спеціальності "Соціальна робота", учасників міжнародної магістерської навчальної програми Шяуляйського університету (Литва) і Університету "Україна".

Viktorija Akaveckienė

Комунікабельна, працьовита, вміє працювати у команді. Захоплюється активним відпочинком, спортом, книгами.

Lina Andriuliene

Працює старшим соціальним працівником із людьми похилого віку та людьми з обмеженням життєдіяльності.

Jolanta Džiugienė

Захоплюється психологією, літературою, мистецтвом, шиттям.

Ernesta Griciūtė

Активна, спортивна, комунікативна.

Viktoras Leonovas

Говорить литовською, англійською, російською, польською мовами. Захоплюється подорожами, музикою, книгами, кіно, фотографіями.

Virginija Nemeikšienė

Магістр управління і ділового адміністрування.

Jolanta Norvilienė

Товариська, ввічлива, весела, шукає компроміс у конфліктних ситуаціях, чуйна, чутлива й, у відповідних випадках, вимоглива до себе та інших.

Renata Žiedienė

Має старанний і слухняний характер, витривала, швидка на орієнтацію. Дуже пунктуальна і сприйнятлива до інновацій.

Laura Pasavodskyte

Має знання і навички оцінки потреб клієнтів соціальних служб, хороші організаторські здібності і навички ведення переговорів, вміння поводитися з чутливими питаннями конфіденційності.

Žydrūnė Stirbienė

Має трьох дітей, пунктуальна, старанна, без шкідливих звичок, творча, доброзичлива, слухняна.