Група: День відкритих дверей

На акції «Випускник-2018»

20 жовтня на базі МДПУ ім. Б. Хмельницького відбулася акція «Випускник-2018». У ній узяли участь випускники всіх шкіл міста та вищих навчальних закладів. У формі естрадного номера міські ВНЗ представляли свій навчальний заклад.

Участь в акції взяли і представники Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна". Завідуюча навчальною частиною інституту Ольга Володимирівна Єрмоленко познайомила присутніх одинадцятикласників із нашим навчальним закладом, із актуальними, затребуваними сьогодні на ринку праці спеціальностями, за якими в інституті і коледжі ведеться підготовка.

Також у холі університету була організована профорієнтаційна виставка, на якій випускники шкіл могли отримати детальну інформацію про спеціальності.

На фото студент 3-го курсу спеціальності "Соціальна робота" Віталій Кікош під час проведення акції.

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій